GuideVision je nejvýznamnějším partnerem ServiceNow ve střední a východní Evropě. V současné době se můžeme pochlubit nejvyšším počtem realizovaných implementací, certifikovaných konzultantů, stejně jako nejvyšším počtem spokojených zákazníků v tomto regionu. Cloudová platforma ServiceNow je celosvětovou jedničkou pro zajištění správy zejména IT procesů (ITSM). Poskytujeme kompletní “end-to-end” služby, které jsou nezbytné pro integraci ServiceNow do různorodého firemního prostředí v souladu s jakoukoliv IT strategií.

Našim zákazníkům nabízíme komplexní přístup od strategického poradenství, přes implementaci a integraci až po školení a následnou podporu. Sídlíme v Praze a společně s našimi pobočkami v Brně a Hradci Králové a se zahraničními pobočkami v Maďarsku, Polsku, Finsku a Německu poskytujeme naše služby mezinárodním společnostem z oblasti bankovnictví, strategického consultingu, logistiky, telekomunikací a dalších odvětví. Jsme Elite Partner ServiceNow a našimi hlavním cílem jsou vysoká kvalita dodávaných řešení a maximální spokojenost našich zákazníků.

Support Engineer / Konzultant

Konzultant/Support Engineer - ServiceNow

Do našeho královéhradeckého supportního centra hledáme nové Konzultanty a Support Engineery, kterým hned v úvodu působení v naší společnosti nabízíme dvouměsíční adaptační program a také řadu benefitů včetně transparentního profesního a osobního rozvoje.

Naše kanceláře naleznete v moderních prostorách v centru města, kde budete mít své pevné místo s potřebným vybavením, denně čerstvou kávu i něco k zakousnutí. Z Hradce poskytujeme naším zákazníkům post-implementační podporu ServiceNow v druhé a třetí úrovni.

Nejsme call-centrum nebo help-desk, u kterého je nejčastější radou „Zkusili jste to vypnout a zapnout?“.

Nejsme obyčejný Support! Naopak, v naší práci potřebujeme hlubší úroveň znalostí ServiceNow, které i my interně využíváme a přes které elektronicky komunikujeme s našimi zákazníky. Ale nelekejte se, znalost ServiceNow není pro uchazeče a nové členy týmu podmínkou, o ServiceNow se u nás dozvíte během úvodního zaškolení.

Něco by ale uchazeč přesto umět měl. Pro práci u nás využijete a budete dále rozvíjet dovednosti role analytika, konzultanta, developera i testera. V našem týmu se najde místo jak pro šikovného juniora s minimálními pracovními zkušenostmi, tak i pro zkušeného profesionála.

Co u nás budete dělat:

 • Vaší hlavní pracovní náplní budou technické aktivity, proto se budete z velké části zabývat analýzou, nastavováním a laděním platformy ServiceNow, integracím s okolními systémy, navrhováním a implementací řešení.
 • Komunikovat se zákazníkem nejen v českém, ale i v anglickém jazyce.
 • Přemýšlet, jak klientské požadavky zpracovat co nejefektivněji.
 • Podílet se na implementaci ServiceNow v rámci projektů u řady zajímavých zákazníků.

Co by Vám nemělo chybět:

 • Zkušenost s objektově-orientovaným programováním.
 • Znalost alespoň jednoho programovacího jazyka (optimálně JavaScript, Java, C#, PHP nebo Ruby).
 • Schopnost analytického myšlení.
 • Výborné komunikační schopnosti včetně alespoň středně pokročilé angličtiny.
 • Chuť vzdělávat se a rozvíjet.
 • Nadšení pro nové technologie.

Co Vám za to nabízíme:

 • Zajímavou a pestrou práci pro Elite Partnera ServiceNow na mezinárodních projektech.
 • Vzdělávání v oblasti ServiceNow, ITIL a agilních metodik včetně certifikací.
 • Rozvoj konzultantských a soft skills dovedností.
 • Kariérní růst.
 • Individuální přístup, možnost home office, motivační bonusy.
 • Ucelené portfolio zaměstnaneckých benefitů – Multisport karta, Cafeteria, stravenky, příspěvek na životní/penzijní pojištění, mobilní tarif, vstupenky do ZOO, občerstvení na pracovišti.
 • Týmové akce – pravidelné celofiremní teambuildingy, konference, hackatony, sportovní události atd.
 • 5 týdnů dovolené, 2 sick days.
 • Práci ve skvělém týmu s přátelskou až rodinnou atmosférou.

Informace o pozici

Společnost
GuideVision, s.r.o.
Adresa
Hradec Králové
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Support IS, JavaScript vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


GuideVision, s.r.o., Martina Hátlová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.