GuideVision je nejvýznamnějším partnerem ServiceNow ve střední a východní Evropě. V současné době se můžeme pochlubit nejvyšším počtem realizovaných implementací, certifikovaných konzultantů, stejně jako nejvyšším počtem spokojených zákazníků v tomto regionu.
Cloudová platforma ServiceNow je celosvětovou jedničkou pro zajištění správy zejména IT procesů (ITSM). Poskytujeme kompletní “end-to-end” služby, které jsou nezbytné pro integraci ServiceNow do různorodého firemního prostředí v souladu s jakoukoliv IT strategií.
Do našeho týmu hledáme nové technické konzultanty, kterým hned v úvodu kariéry v naší společnosti nabízíme dvouměsíční adaptační program a také řadu benefitů včetně transparentního profesního a osobního rozvoje.

Konzultant cloudové platformy

Do našeho hradeckého týmu hledáme nového kolegu na pozici Konzultanta cloudové platformy ServiceNow.

Co budete dělat?

  • Vaší hlavní pracovní náplní budou technické aktivity, proto se budete z velké části zabývat kódováním, nastavováním a laděním cloudové platformy ServiceNow a integracím s okolními systémy.
  • Budete komunikovat se zákazníkem v českém i anglickém jazyce.
  • Budete přemýšlet, jak klientské požadavky zpracovat co nejefektivněji.
  • Kromě technické podpory si postupem času vyzkoušíte všechny role od analýzy u zákazníka až po implementaci technického řešení.
  • Budete se moci podílet na implementaci ServiceNow v rámci projektů u řady zajímavých zákazníků.

Co od Vás očekáváme?

  • Znalost alespoň jednoho programovacího jazyka (optimálně JavaScript, Java, C#, PHP nebo Ruby).
  • Zkušenost s webovými technologiemi (HTML, CSS).
  • Praktické zkušenosti s programováním.
  • Výborné komunikační schopnosti včetně středně pokročilé angličtiny.
  • Chuť vzdělávat a rozvíjet se.

Co dále nabízíme?

  • Zajímavou práci na mezinárodních projektech.
  • Vzdělávání v oblasti ServiceNow, ITIL a agilních metodik včetně certifikací.
  • Rozvoj konzultantských dovedností a soft skills.
  • Individuální přístup (možnost home office, motivační bonusy).
  • Práci ve skvělém týmu s přátelskou atmosférou.
  • Balíček skvělých benefitů - Multisport, BYOD, příspěvek na penzijní a životní pojištění, stravenky, referral program atd.
  • Cafeteria program.
  • 25 dní dovolené a 2 sick days.

Práce je vhodná i pro absolventy.

Společnost
GuideVision, s.r.o.
Adresa
Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.