HLEDÁTE JEDINEČNOU MEZINÁRODNÍ ZKUŠENOST V PRESTIŽNÍ NADNÁRODNÍ SPOLEČNOSTI?

Pokud chcete pracovat pro úspěšnou nadnárodní společnost s více než 150 letou existencí, pak hledáme právě Vás! Pro náš výrobní závod ve Valašských Kloboukách hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Konstruktér nástrojů - CAD

Co vás čeká?

  • práce v CAD – příprava a úprava modelů nástrojů a výrobků;
  • ověřování a implementace konstrukčních změn;
  • podpora při optimalizaci stávajících procesů a výrobních metod;
  • posuzování odchylek na výrobcích i nástrojích;
  • pravidelná komunikace s partnery v německé mateřské společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ technického směru;
  • výborné technické a analytické myšlení;
  • pokročilá znalost CAD nástrojů – Solid Works, ideálně Siemens NX;
  • NJ nebo AJ, úroveň B2 (globální referenční rámec);
  • ŘP sk. B.

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavá práce v přímém kontaktu s výrobním procesem;
  • jazykové vzdělávání;
  • 13. a 14. mzda;
  • 5 týdnů dovolené.

Společnost
Groz-Beckert Czech s.r.o.
Adresa
Nádražní 1098, Valašské Klobouky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.