PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodil by se nám

Disponent pro oddělení Ovoce/zelenina do našeho logistického centra, které sídlí v obci Jirny u Prahy. Ideální kandidát by měl mít SŠ vzdělání a zkušenost na obdobné pozici. Dále by měl zvládat práci s MS Office (především denní práce v Excelu) a měl by mít dobré komunikační a organizační schopnosti a analytické myšlení. Odolnost vůči stresu je také velice důležitá.

Co Vás čeká

Vaším cílem bude plánovat a přidělovat prostředky v rámci zásobování tak, aby byly splněny cíle zákaznického servisu, dále zachování minimálních provozních nákladů a optimální úrovně zásob.

Budete tvořit odhady poptávky využíváním relevantních statistických nástrojů, informací o trhu a prodejích včetně plánovaných objednávek či smluv se zákazníky. Dále Vás čeká komunikace s dodavateli na každodenní bázi a také s relevantními odděleními logistického centra.

Nedílnou součástí pozice je tvorba analýz prognózy prodeje, aktualizace předpovědí a dohled na změnu poptávky v klíčových oblastech objednávání sortimentu ovoce a zeleniny. Důležitá bude Vaše schopnost rychle reagovat na výkyvy v zásobování, sezónnosti, změn cen, atd.

Budete odpovědní za interní spolupráci v oblasti řízení klíčových zákazníků.

Jedná se především o kancelářskou práci s počítačem. Pracujeme i o svátcích a víkendech (1-2 x měsíčně). Přesčasy si vybíráme.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- celoroční 10% zaměstnanecká sleva na nákup
- příspěvek na penzijní pojištění

Fajn, že jste dočetli až sem. Teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Informace o pozici

Společnost
Globus ČR, v.o.s.
Adresa
Jirny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Potravinářství, Disponent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Globus ČR, v.o.s., Personalista/tka