PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Co vás čeká

- správa a řízení vrstvy Infrastrukturní a Aplikační architektury
- zodpovědnost za Aplikační portfolio společnosti a za standardy
- spolupráce na IT Strategii v oblasti HW Infrastruktury včetně cloud řešení
- příprava migrační strategie mezi technologiemi
- plánování roadmapy rozvoje prostředí IT infrastruktury včetně finančních aspektů
- spolupráce s vlastníky jednotlivých systémů, definování obchodních, finančních, provozních požadavků a cílů systémových řešení
- navrhování technologie pro naplnění byznys cílů a strategie
- spolupráce na zavádění a dohledu dodržování architektonických principů
- poskytuje odborné posouzení řešení s ohledem na SW a HW standardy
- navrhování technických řešení v souladu s byznys požadavky
- vytváření dokumentace, modelování, kreslení a prezentace

Hodil by se nám

Aplikační/Infrastrukturní architekt, který bude součástí oddělení Podnikové (Enterprise) Architektury, má praxi na obdobné pozici. Velkou výhodou je široká znalost IT prostředí.

Aplikační/Infrastrukturní architekt, který má aktivní přístup pro věc, logické myšlení, schopnost prosadit se a jednat samostatně.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- celoroční 10% zaměstnanecká sleva
- příspěvek na penzijní pojištění

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Společnost
Globus ČR, v.o.s.
Adresa
Kostelecká 822/75, Praha – Čakovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Globus ČR, v.o.s., Adéla Horáčková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.