Hledáme kolegu/kolegyni do týmu na pozici

Projektový inženýr - CFD simulace

Co vás čeká?

Práce v malém týmu, který pomáhá sklářským firmám po celém světě řešit problémy procesů spojených s výrobou skla za pomocí CFD (Computational Fluid Dynamics) modelování. Podobně jako numerický model Aladin předpovídá počasí, náš SW předpovídá, co se stane ve sklářské peci při změně procesních parametrů. To umožňuje zvýšit kvalitu, snížit spotřebu paliva, resp. emise, či jinak optimalizovat proces.

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme

  • Dobrá znalost matematiky, fyziky
  • Schopnost práce v týmu, ale i dostatečná samostatnost

Výhodou může být

  • Teoretická a praktická zkušenost s procesem tavení skla
  • Jakákoli znalost z oblasti matematického modelování

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Možnost práce na dálku/homeoffice
  • Firemní bonusy, až 14 platů, příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Stravenky, nápoje na pracovišti zdarma
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání, účast na konferencích
  • Firemní telefon, notebook
  • Mimopracovní aktivity - pěší výlety, cyklovýlety
  • Firemní relaxační a fitness místnost

Společnost
GLASS SERVICE, a.s.
Adresa
Vsetín – Rokytnice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Project Manager, Technik, Konstruktér, CAD/CAM specialista, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Rokytnice 60, 75501 Vsetín, Česká republika
+420 571 498 511