Co vás čeká

- provádění daňových kontrol dle zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění pozdějších předpisů, zejména v oblasti daně z přidané hodnoty,
- vyřizování žádostí, zpracování stanovisek a rozhodnutí,
- vedení daňových spisů daňových subjektů podle stanovených pravidel,
- komplexní výkon agendy při správě daní ve složitých případech správy daní.

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání

- odpovědnost, psychická odolnost

- bezúhonnost, svéprávnost, potřebná zdravotní způsobilost

- týmového ducha, zodpovědnost a aktivní přístup k práci

Co vám můžeme nabídnout

- stabilitu a zázemí velké státní organizace
- motivační ohodnocení (tarif + další nárokové příplatky)
- pružnou pracovní dobu
- 25 dní dovolené
- 5 dní indispozičního volna
- 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí
- až 6 dnů služebního volna ke studijním účelům
- příspěvek na stravování
- čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, stravování nebo cafeterii)
- rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
- letní tábor pro děti zaměstnanců
- víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám, a to i pro rodinné příslušníky
- možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven
- propracovaný vzdělávací program
- možnost profesního růstu
- možnost zahraničních stáží.

Formulář žádosti spolu s dalšími informacemi k výběrovému řízení (včetně termínu pro podání žádosti) naleznete na tomto odkazu:

Společnost
Generální finanční ředitelství
Adresa
Cheb
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 21 260 – 31 240 Kč / měsíc
Zařazeno: Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Generální finanční ředitelství, Radka Semmelbauerová
296 854 398
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.