Náplň práce

- dohled na dodržování platné legislativy BOZP a PO u zaměstnavatele

- provádění kontrol BOZP a PO na pracovištích zaměstnavatele

- metodické řízení preventistů BOZP a PO

- organizování a provádění školení a odborné přípravy zaměstnanců o BOZP a PO

- spolupráce s oblastními inspektoráty práce, orgány státního požárního dozoru, orgány

ochrany veřejného zdraví, vedoucími zaměstnanci a se zástupci odborových organizací

- vedení příslušné dokumentace BOZP, PO a životního prostředí

- práce s technickou dokumentací a normami

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání

- minimálně 3 roky praxe v oblasti BOZP a PO a orientace v technické dokumentaci

- odbornou způsobilost v prevenci rizik v BOZP podle zákona č. 309/2006 Sb., ve znění

pozdějších předpisů

- odbornou způsobilost v PO podle zákona č. 133/1985 Sb., ve znění pozdějších předpisů

- znalost právních předpisů v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany

- znalost práce s PC: aktivní znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), internet

- odpovědnost, psychická odolnost

- bezúhonnost, svéprávnost, potřebná zdravotní způsobilost

- týmového ducha, zodpovědnost a aktivní přístup k práci

- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

Atraktivní balíček odměňování (11. platová třída)

Nadstandardní systém pracovního volna (5 týdnů dovolené, 5 dní tzv. sick days, studijní volno a další specifická volna dle služebního zákona)

Možnost systematického vzdělávání

Pružnou pracovní dobu

Stravenky, příspěvky z FKSP, karta Multisport

Společnost
Generální finanční ředitelství
Adresa
Říčany
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 22 980 – 33 790 Kč / měsíc
Zařazeno: Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Generální finanční ředitelství, Radka Semmelbauerová
296 854 398