Co vás čeká

- koordinace a metodické usměrňování rozhodujících směrů výkonu správy daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění, zahrnující stanovení jednotných pravidel pro uplatňování pravomoci správců daně
- konzultační činnost na úseku správy daní
- školící a přednáškové činnosti ve vztahu k zaměstnancům finančního úřadu
- příprava rozhodnutí vydávaných finančním úřadem v daňovém a správním řízení
- zpracovávání stanovisek k opravným a dozorčím prostředkům uplatněným proti rozhodnutí finančního úřadu
- zajišťování právní agendy ve správním soudnictví, zastupování finančního úřadu v případech, kdy má být účastníkem soudního řízení správního či občanského soudního řízení ve věcech souvisejících se správou daní

Požadujeme

- ukončené vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě v České republice;
- dobré organizační a komunikační schopnosti;
- vysoké pracovní nasazení, flexibilita, pečlivost, spolehlivost;
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- stabilitu a zázemí velké státní organizace;

- komplexní a průběžné vzdělávání;

- motivační ohodnocení (zvláštní příplatek, osobní příplatek v souladu se zákonem o státní službě a dle dosahovaných pracovních výsledků);

- flexibilní pracovní dobu;

- 25 dní dovolené + 5 „sick days“

- 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí

- až 6 dnů služebního volna ke studijním účelům

- příspěvek na stravování

- čerpání individuálních příspěvků z FKSP

- rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních

- letní tábor pro děti zaměstnanců

- víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám, a to i pro rodinné příslušníky

- možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven

- nástupní plat od 23 280 Kč do 34 090 Kč, po zapracování osobní příplatek

- nástup od 1. 2. 2019 nebo dle dohody.

více informací o pozici a nutné podklady k výběrovému řízení:

Společnost
Generální finanční ředitelství
Adresa
Mánesova 1803/3a, České Budějovice – České Budějovice 7
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 23 200 – 34 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Právní služby, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Generální finanční ředitelství, Radka Semmelbauerová
296 854 398
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.