Co vás čeká

- zastupování FÚ v soudních řízeních - právník v Oddělení daňového procesu,
- vedení adhezních řízení, práci s občanským zákoníkem,
- metodické řízení a usměrňování výkonu daňového řízení na řídící úrovni finančního úřadu v celém rozsahu daňového řádu,
- řešení komplikovaných institutů daňového řádu (stížnost, podjatost úředních osob apod.),
- metodické řízení a usměrňování výkonu správního řízení v souvislosti s dalšími právními předpisy jako např. zákon o omezení plateb v hotovosti apod.

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu;
- dobré organizační a komunikační schopnosti;
- vysoké pracovní nasazení, flexibilita, pečlivost, spolehlivost;
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- práci na HPP,
- pružnou pracovní dobu,
- motivační ohodnocení (12 platová třída, zvláštní příplatek, osobní příplatek v souladu se zákonem o státní službě a dle dosahovaných pracovních výsledků);
- zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek z FKSP, stravenky),
- možnost dalšího odborného rozvoje,
- příjemné pracovní prostředí,
- vhodné i pro absolventy,
- zázemí stabilní státní organizace.

Společnost
Generální finanční ředitelství
Adresa
Velká hradební 12/43, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Ekonomika a podnikové finance, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Generální finanční ředitelství, Radka Semmelbauerová
296 854 398
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.