Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.

Jsme GG Group (Gebauer a Griller) – původně rakouská rodinná firma, dnes již globální společnost s celosvětovou působností. Jsme jedním z předních dodavatelů vodičů, kabelů a kabelových svazků, které se používají pro přenos dat a energie ve širokém spektru odvětví jako je automobilový průmysl, strojírenství či ekologie. Naše inovace se podílí na utváření budoucnosti světa. V současnosti se rodina GG skládá z více než 4500 zaměstnanců v mezinárodních závodech v Evropě, Asii a Americe.

Jak se nám daří aneb GG v číslech:

Rok založení firmy ve Vídni
Zaměstnanců v Mikulově
Kusů kabelů vyrobených denně v Mikulově

Proč k nám?

Pracovat v GG znamená pracovat v zázemí mezinárodní společnosti, mít možnost nakouknout pod pokličku automobilovému průmyslu, získat příležitost používat cizí jazyky a možnost naučit se spoustu nových věcí. Velikost firmy s sebou nese spoustu možností ke kariérnímu růstu a výběrová řízení se vždy otevírají i interně.

Co můžete v GG získat?

  • Zajímavou práci v moderním výrobním závodě v automobilovém průmyslu.
  • Příležitost přinést nové nápady, podílet se na vývoji a implementovat procesy.
  • Spolupráci na mezinárodní úrovni – v administrativních pozicích možnost využití anglického či německého jazyka na denní bázi.
  • Možnost kariérního růstu – výběrová řízení jsou vždy otevřená stávajícím zaměstnancům a máme velké množství interních přestupů.
  • Kompletní zaškolení – pracovníky výroby školíme ve vlastním školicím centru, na administrativní zaměstnance čeká propracovaný Onboarding day.
  • Motivující mzdové ohodnocení už od data nástupu – vždy přizpůsobujeme mzdu zkušenostem a očekáváním nového člena týmu.
  • Vyděláte si i ve výrobě – výkonnostní prémie až 2.200,- Kč, bonus za efektivní využití fondu pracovní doby 1.600,- Kč, nadstandardní příplatky dle směnnosti a náročnosti práce, štědře placené přesčasy.
  • Odměnu za loajalitu – věrnostní odměna 7.200,- Kč ročně k jubileu pracovní smlouvy pro všechny kmenové zaměstnance.
  • Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů jako např. 25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění či svoz firemními autobusy (ze směrů Hodonín, Břeclav a Znojmo), dotované stravování ve firemní jídelně, příspěvek na zdraví/vzdělání/cestování do systému Cafeteria ve výši 5.040,- Kč/rok nebo plně hrazená MultiSport karta, příspěvek na jazykové vzdělávání až 5.000,- Kč ročně, příspěvek na penzijní připojištění, různá školení a podpora osobního rozvoje, pro kancelářské pracovníky pak flexibilní pracovní doba a možnost občasné práce z domova. 
  • A mnoho dalších výhod... ozvěte se nám a zjistěte sami! 

Naše benefity přehledně

25 dní dovolené

Plně hrazená MultiSportka nebo 5000,- do Cafeterie

Příspěvek na dopravu nebo svoz firemními autobusy

Věrnostní odměna 7000,- ročně k jubileu smlouvy

Dotované stravování v naší jídelně

Příspěvek na jazykové kurzy 5000,- ročně

Odměna 10000,- za doporučení nového kolegy

Možnost kariérního růstu a firemního vzdělávání

Flexibilní pracovní doba a možnost home office

Video

Koho hledáme?

Přidáno dnes
Plat 35 000 – 40 000 Kč
  Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Adresa  Mikulov
Přidáno dnes

Přidáno dnes
Plat 80 000 – 100 000 Kč
  Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Adresa  Mikulov
Přidáno dnes

Přidáno včera
Plat 40 000 – 55 000 Kč
Možnost občasné práce z domova
  Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Adresa  Mikulov
Přidáno včera

S kým se potkáte u výběrového řízení?

Vítězslav Řešátko – foto
Vítězslav Řešátko
HR Controller

Víťa má na starosti primárně HR kontroling, ale stará se též o firemní benefity a je součástí náborového týmu, kde pomáhá s náborem specialistů a THP pozic.

Helena Kupcová – foto
Helena Kupcová
HR Generalist

Helena zajišťuje nábor operátorů výroby, manipulantů, skladníků a také nepřímých výrobních pozic jakou jsou například údržbáři strojů.

Dominika Černá Kortusová – foto
Dominika Černá Kortusová
Talent Acquisition & Communication Group Leader

Dominika zaštiťuje celý recruiting v GG a stará se především o nábor specialistů či vedoucích pracovníků.

Jak probíhá nábor do GG?

1

První kontakt

Po obdržení Vaší reakce se Vám ozveme nejpozději do 14 dnů – to je naše zásada. V praxi se však ozýváme běžně již během několika dnů a to nejčastěji telefonicky. Po telefonu s Vámi rozebereme Vaši i naši představu o práci u nás na dané pozici a pokud se shodneme, pozveme Vás na osobní setkání – pohovor. Pohovor vždy probíhá u nás ve firmě, abyste si rovnou mohli prohlédnout, jak to u nás vypadá. Najdete nás snadno - pošleme Vám přesné instrukce a jsme také snadno "vygooglitelní".

2

Pohovor

Pohovor u nás znamená osobní setkání se členem našeho HR týmu, který Vám představí společnost, firemní kulturu, benefity a samozřejmě pozici samotnou. Pokud se hlásíte na pozici do výroby, čeká Vás jednoduchý test zručnosti a také si vyzkoušíme, jestli se nebojíte pracovat s počítačem. Stačí základní znalost! V případě, že se hlásíte na jakoukoliv jinou pozici, čeká Vás setkání i s potenciálním nadřízeným, se kterým budete probírat znalosti a dovednosti specifické pro Vámi vybranou pozici.

3

Vyhodnocení výběrového řízení

Pokud po vzájemném „oťukání“ na pohovoru zjistíme, že by to mohlo fungovat, nabídneme Vám místo v našem týmu. V případě pozice operátora se dozvíte výsledek osobně přímo na pohovoru, v případě ostatních pozic Vám výsledek výběrového řízení zavoláme v nejkratším možném termínu.

4

Před nástupem

Po přijetí naší pracovní nabídky a domluvě na nástupním termínu nás všechny čeká trocha „papírování“, abychom pro Vás mohli přichystat pracovní smlouvu. Budeme potřebovat Vaše osobní údaje a také Vám domluvíme vstupní lékařskou prohlídku v naší firemní ordinaci, která se nachází přímo v areálu našeho výrobního závodu. Po absolvování prohlídky a podpisu smlouvy už bývá jen v domluveném termínu přijít na první den do nové práce.

5

Nástup

Dostali jste se až sem? Gratulujeme a vítáme Vás v týmu GG! :-) Pokud nastupujete na pozici operátora výroby, čeká Vás týden v našem školícím centru, kde Vás naši trenéři teoreticky i prakticky připraví na práci v našem závodě. Poté Vás přidělíme na jeden z výrobních úseků podle toho, co Vám bude nejvíce sedět. V případě ostatních pozic se na Vás těšíme první den na „onboardingu“, našem půldenním školení a uvítaní ve firmě v jednom, po kterém Vás předáme do péče Vašich nových kolegů a šéfa.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.