Máte rádi stavebnice jako třeba Lego, Merkur nebo Seva? Baví Vás pracovat podle návodu, díky kterému složíte stavebnici dohromady? Hledáme šikovné "stavitele a stavitelky" na pozici, kde je výsledkem Vaší skládačky opravdové auto!

Co Vás čeká?

  • Dostanete od nás díly a návod, podle kterého skládáte kabel.
  • Čekají Vás různé typy kabelů, takže práce není nudná a stejná.
  • Práce ve třísměnném provozu (1 směna = 8 hodin, Po - Pá).

Co očekáváme od Vás?

  • Pečlivost a manuální zručnost.
  • Dobrou paměť (čím dřív si jednotlivé postupy zapamatujete, tím lépe Vám půjde práce od ruky).
  • Pravidelnou docházku.
  • Ochotu pracovat na 3 směny.

Co Vám nabízíme?

  • Mzdu po zkušební době až 28.000,-Kč.
  • Výkonnostní prémie až 2.200,- Kč.
  • Bonus 1.600,- Kč za efektivní využití fondu pracovní doby.
  • ADVANTO - aplikace, se kterou si můžete vybrat výplatu kdykoliv bez ohledu na výplatní termín (forma zálohy).
  • Štědře placené dobrovolné přesčasy – máme zvýšený příplatek za přesčas na 35 % a speciální odměny za víkendové směny.
  • Firemní autobusová doprava ZDARMA (z Hodonína, Břeclavi a Znojma) nebo příspěvek na dojíždění až 200 Kč na den dle dojezdové vzdálenosti.
  • Dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu.
  • Pět týdnů dovolené pro všechny naše zaměstnance (nemáme celozávodní letní dovolenou).
  • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů – příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní a kulturní vyžití ve výši 5.000,- Kč ročně (program Cafeterie nebo MultiSport karta), příspěvek na jazykové vzdělávání a mnohé další.
  • Roční bonus – ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč.
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance 10.000,- Kč až 20.000,- Kč.
  • Bezpečnos­tní obuv, pra­covní oděv s lo­gem GG a všechny nástroje potřebné k práci jsou samozře­j­mostí.
  • Nástup možný ihned.

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a napište nám. My se Vám do několika pracovních dnů ozveme a domluvíme se na osobním setkání, kde si řekneme podrobnosti. Těšíme se na setkání s Vámi!

Společnost
Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Adresa
Nádražní E677, Mikulov
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o., Helena Kupcová
+420 778 478 119
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.