Máte rádi vše naplánováno a míváte věci vždy pod kontrolou? Umíte řídit komplexní projekty a zavádět změny? Láká Vás prostředí automotive a chcete své ambice spojit s perspektivním oborem logistiky? Tak možná hledáme právě Vás! :-)

Jsme GG Group, mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již přes 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků především pro automobilový průmysl.

V ČR máme ne­jvětší pobočku - výrobní závod Mikulov s 1500 za­měst­nanci, který se spe­cial­izuje výhradně na au­to­mo­tive. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Co práce projektového specialisty obnáší?

 • Dostanete na starosti plánování a koordinaci nově zaváděných či naopak končících projektů, tedy všech aspektů týkající se logistiky. Co to znamená? U nových projektů jde například o zajištění dostatku materiálu pro nultou sérii či definici obalů a balících předpisů pro nové výrobky. U končících projektů pak třeba dohled na ideálně úplnou spotřebu materiálu, aby nám na skladě nezbyly díly, které již nevyužijeme.
 • Budete se též účastnit změnových řízení, pokud budeme upravovat nějaký již běžící projekt.
 • Čeká Vás denní komunikace s kolegy z jiných oddělení – vývojem, procesními inženýry, plánováním, nákupem či zákaznickým servisem.
 • V neposlední řadě půjde též o různorodé analýzy a nevyhnete se ani reportům.


Jaké jsou požadavky na tuto pozici?

 • Komunikativní znalost angličtiny na reprezentativní úrovni – budete komunikovat s kolegy ze zahraničí, s našimi dodavateli a také zákazníky.
 • Uživatelská znalost MS Excel na pokročilejší úrovni – kontingenční tabulky, funkce, filtry... Zkrátka musíte zvládat práci s daty, abyste mohli vyhodnocovat, jak projekty běží.
 • Odolnost vůči stresovým situacím, koncepční myšlení a velká míra samostatnosti – plány se občas mohou ad hoc změnit a v té chvíli si musíte poradit, vzít na sebe zodpovědnost a rozhodnout, jaké úpravy v projektu uděláme a jak důsledky to bude mít.
 • V této práci Vám pomůže technický background, protože si snáze představíte, jak výroba bude probíhat a co vše do ní vstoupí.
 • Znalost prostředí automotive, komunikativní němčina nebo předchozí zkušenost s programem SAP výhodou.

Co nabízíme:

 • Klíčovou pracovní pozici v automotive společnosti - samostatnou a zodpovědnou roli v logistice.
 • Mzdové ohodnocení šité na míru Vašim zkušenostem a znalostem.
 • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova.
 • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů – pět týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní a kulturní vyžití ve výši 5.000,- Kč ročně, příspěvek na jazykové vzdělávání, dotované závodní stravování a mnohé další.
 • Příspěvek na dojíždění až 150 Kč na den dle dojezdové vzdálenosti.
 • Odměna za loajalitu – ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč.
 • Bonus za doporučení nového zaměstnance 10.000,- až 20.000,- Kč.
 • V neposlední řadě dlouhodobou per­spek­tivu sta­bil­ního za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě.

Zaujali jsme Vás?

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT" a zašlete nám Váš životopis ještě dnes. Všechna CVčka i motivační dopisy poctivě čteme a ozveme se Vám nejpozději do 14 dnů s feedbackem. Pokud nás zaujmete, brzy se uvidíme na pohovoru.

Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

O týmu

Zjistěte o nás více ve firemním videu!

Informace o pozici

Společnost
Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Adresa
Nádražní E677, Mikulov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Manager, Plánovač výroby, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o., Helena Kupcová
+420 778 478 119
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.