GG Group (Gebauer a Griller) je mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků pro automobilový průmysl. V ČR máme ne­jvětší pobočku – výrobní závod Mikulov s cca 1500 za­měst­nanci. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Aktuálně hledáme vedoucího pro náš expediční sklad v Pohořelicích, který zvládne efektivně řídit tým cca 30 podřízených složený z expedientek a skladníků pracujících na 2 směny. Hledáme někoho, kdo umí zorganizovat inventuru, zvládne řešení reklamací, je časově flexibilní a bere práci v dynamickém automobilovém průmyslu jako výzvu.

Vaše úkoly – co Vás u nás čeká?

 • Dostanete na starosti celý sklad, který budete řídit od nakládky a vykládky, přes zaskladňování, vyskladňování a správné balení až po to nejdůležitější – Vaše podřízené.
 • Se svým týmem budete řešit docházku, disciplínu, zákaznické reklamace, každodenní drobné starosti, plán rozvoje a školení, zlepšování procesů... zkrátka vše, co je třeba.
 • V neposlední řadě Vás čeká intenzivní spolupráce a spousta komunikace s kolegy napříč všemi odděleními GG, např. s kvalitou, HR a samozřejmě logistikou, ale také s lidmi mimo GG jako jsou s dopravci, řidiči atd.
 • Zhruba 4x do roka Vás pak čeká organizace víkendové inventury, někdy celkové ale jindy třeba jen na obalový materiál.

Váš profil – koho hledáme?

 • Domluvíte se česky i anglicky po telefonu a e-mailu (úroveň B1 nebo vyšší u obou jazyků je nutnou podmínkou z důvodu denní komunikace s dopravci ze zahraničí, kolegy ze zahraničních poboček GG nebo třeba auditory).
 • Máte předchozí zkušenosti se skladovým řízením z oblasti automotive.
 • Mezi Vaše přednosti patří skvělé organizační i komunikační schopnosti a jste ten typ člověka, co se "domluví s každým".
 • Jste časově flexibilní a nevadí Vám pracovat i z domova, když je třeba. Sklad je v provozu od 6:00 do 22:00 a skladníci pracují na dvě směny (6:00-14:00 a 14:00-22:00), ale Vy budete pracovat zhruba od 7:00 do 16:00. Je tedy třeba, aby Vaši směnoví vedoucí věděli, že se na Vás mohou obrátit, i když v práci nebudete, například v případě nečekaných událostí nebo třeba náhlých komplikací jakéhokoliv typu.
 • V práci preferujete aktivní přístup k úkolům s velkou mírou svobody a důvěry. Nebojíte se na sebe vzít zodpovědnost, učinit rozhodnutí ani rozdělit práci. Také zvládáte pracovat pod tlakem, kterého je v automobilovém průmyslu v oblasti logistiky poměrně hodně.
 • Pokud znát systém SAP, máte výhodu, neboť právě s SAPu my v GG pracujeme.

Naše nabídka – na co se můžete těšit?

 • Mzdové ohodnocení přizpůsobené Vašim zkušenostem a schopnostem. Nástupní mzda je u pohovoru vždy k diskuzi.
 • Pět týdnů dovolené a flexibilní pracovní doba (pružný začátek a konec).
 • Příspěvek na dojíždění až 150,- Kč na den dle dojezdové vzdálenosti.
 • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů – stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní nebo kulturní vyžití ve výši 5.050,- Kč ročně (program Cafeterie či MultiSport karta), příspěvek na jazykové vzdělávání, dotované stravování a mnohé další.
 • Odměna za loajalitu – ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč, protože si vážíme lidí, co jsou s námi.
 • Bonus za doporučení nového zaměstnance 10.000,- Kč až 20.000,- Kč.
 • V neposlední řadě dlouhodobou per­spek­tivu sta­bil­ního za­měst­nání.
 • Nástup možný ihned.

Zaujali jsme Vás? Napište nám!

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a již brzy se můžeme potkat na pohovoru. Spojíme se s vámi nejpozději do 14 dní, ale spíš to bude dříve... :-)
 
Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

O týmu

Zjistěte o nás více ve firemním videu!

Informace o pozici

Společnost
Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Adresa
Průmyslová 1503, Pohořelice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Logistik, Specialista logistiky, Vedoucí/manažer skladu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o., Dominika Černá Kortusová
+420 778 775 084