GG Group (Gebauer a Griller) je mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků pro automobilový průmysl. V ČR máme ne­jvětší pobočku – výrobní závod Mikulov s cca 1500 za­měst­nanci. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Aktuálně hledáme nového výrobního čili industriálního inženýra do našeho engineeringového týmu, který si poradí nejen s vedením projektů a řešením value streamu, ale i s komunikací napříč firmou v češtině i angličtině a nečekanými drobnými výzvami, které mohou přijít kdykoliv v průběhu dne. Na pohlaví, věku ani počtu titulů nesejde. Hledáme někoho, kdo osobnostně sedne našemu týmu do noty a kdo bere práci v dynamickém automobilovém průmyslu jako výzvu.

Vaše úkoly – co Vás u nás čeká?

 • Dostanete na starosti celý projekt, který budete řídit od převzetí návrhu od kolegů z Rakouska až po uvolnění výrobku do sériové výroby. Projektů budete mít několik a budou patřit do Vašeho zákaznického portfolia, za které ponesete zodpovědnost.
 • Při řízení jednotlivých projektů je třeba myslet na mnoho věcí, například na správný layout výroby, neboť Lean je jedním z klíčových slov na našem shopflooru. Součástí Vaší práce tedy bude i návrh optimálního rozmístění výroby zohledňující materiálový tok a výrobní stroje samotné.
 • Máme nastavený systém trvalého zlepšování, takže součástí práce Vaší bude též optimalizace výrobních procesů s ohledem na efektivitu a minimalizaci nákladů.
 • V neposlední řadě Vás čeká intenzivní spolupráce a spousta komunikace s kolegy napříč všemi odděleními GG, např. s výrobou, údržbou, kvalitou, logistikou atp. A to jak interně v mikulovském závodě, tak na globální úrovni například z centrálou ve Vídni či engineeringem v Poysdorfu.

Váš profil – koho hledáme?

 • Máte ukončenou střední nebo vysokou školu technického zaměření.
 • Domluvíte se česky i anglicky po telefonu a e-mailu (úroveň B2 nebo vyšší u obou jazyků je nutnou podmínkou z důvodu denní komunikace s kolegy z našeho závodu ale i ze zahraničí).
 • Máte předchozí zkušenosti s projektovým řízením, případně se zaváděním nových procesů.
 • Znáte Lean kulturu a procesy velmi dobře, ideálně máte certifikát Lean Six Sigma Green Belt nebo vyšší.
 • Mezi Vaše přednosti patří skvělé organizační i komunikační schopnosti a jste ten typ člověka, co se "domluví s každým".
 • V práci preferujete aktivní přístup k úkolům s velkou mírou svobody a důvěry. Jinými slovy je na Vás spoleh, že si svoje úkoly splníte v termínu, nepotřebujete připomínat deadliny a už vůbec ne micromanagovat. Pokud však narazíte na problém nebo potřebujete poradit, nebojíte se zeptat svého vedoucího či přiznat, že něco není v pořádku.
 • Umíte pracovat s excelem na pokročilejší úrovni a neztratíte se ve větším množství dat. Pokud umíte makra, tak máte obrovskou výhodu! :-)
 • A pokud jste již ve výrobní firmě pracovali nebo dokonce máte zkušenost přímo v odvětví automotive, máte samozřejmě další plusové body... ;-)

Naše nabídka – na co se můžete těšit?

 • Mzdové ohodnocení přizpůsobené Vašim zkušenostem a schopnostem. Na tuto pozici se totiž hodí kandidáti s různým profilem a mírou zkušeností. Nástupní mzda je tak u pohovoru vždy k diskuzi.
 • Pět týdnů dovolené a možnost vybrat si případné napracované hodiny.
 • Flexibilní pracovní doba a zkrácený pracovní fond na 38,75 hod/týden.
 • Skvělý a ve všech ohledech různorodý kolektiv a nádherné prostředí Jižní Moravy.
 • Příspěvek na dojíždění až 150,- Kč na den dle dojezdové vzdálenosti (jste-li z Brna, tak je to cca 3.000 Kč měsíčně).
 • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů – příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní nebo kulturní vyžití ve výši 5.050,- Kč ročně (program Cafeterie či MultiSport karta), příspěvek na jazykové vzdělávání, dotované stravování a mnohé další.
 • Odměna za loajalitu – ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč, protože si vážíme lidí, co jsou s námi.
 • Bonus za doporučení nového zaměstnance 10.000,- Kč až 20.000,- Kč.
 • V neposlední řadě dlouhodobou per­spek­tivu sta­bil­ního za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě.
 • Nástup možný ihned.

Zaujali jsme Vás? Napište nám!

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a staňte se členem našeho týmu. Spojíme se s vámi nejpozději do 14 dní, ale spíš to bude dříve... :-)
 
Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

O týmu

Zjistěte o nás více ve firemním videu!

Informace o pozici

Společnost
Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Adresa
Nádražní E677, Mikulov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Project Manager, Technik výroby, Technolog výroby, Vývojový inženýr, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o., Dominika Černá Kortusová
+420 778 775 084