Chcete vidět, jak se vaše práce mění v realitu, v našem případě v letecký turbovrtulový motor, který pohání malá dopravní letadla? Hledáme nadšence do letadel, nové kolegy, kteří by nám pomohli tvořit budoucnost letectví. Přidejte se k nám a řekněte ano práci, která vás může bavit a naplňovat.

Vedoucí směny ve výrobě

Na této pozici budete:

... budete mít odpovědnost za skupinu 10 - 15 pracovníků v malosériové, vysoce specializované výrobě. Jako jejich vedoucí budete především komunikovat s ostatními týmy ve výrobě, vývoji, technologii a kvalitě. Samozřejmostí je spolupráce na plánování výroby, zaškolovací plány pro zaměstnance a administrativa spojená s touto činností.

Náplň práce:

• Jestli Vás baví organizace práce ve výrobě, schůzky s plánováním plánování výroby, logistikou, technologií a řešení operativy, jste na správné adrese

• Procházíme začleňováním do nové organizace zahraniční společnosti a jejich a naše procesy je třeba sladit... pomocí sofistikovaných nástrojů i selského rozumu

• Vaším interním zákazníkem bude montáž, kde musí být včas a ve správné kvalitě vyrobený díl, který má obrovskou hodnotu a každou další operací roste - Vy tento jedinečný díl provázíte celým procesem a je na Vás, aby výsledný produkt - letecký motor - odešel k našemu zákazníkovi jak má

• Samozřejmě budete sledovat efektivitu procesu včetně nákladů pomocí ukazatelů v systému Oracle

• Vedení skupiny podřízených pracovníků - naše výroba je komplexní a vedoucí týmu má na starosti vlastně vše :-)

mimo jiné:

• Zodpovědnost za plnění kvalitativních a kvantitativních požadavků při respektování GE pravidel a jiných norem,
• Prezentace výsledků na svém pracovišti vedení společnosti, resp. výrobního úseku,
• Řešení vzniklých problémů spojených s kvalitou práce, produktivitou, životním prostředím a bezpečností práce,
• Spolupráce při zavádění nové výroby a metod zlepšování procesů (např. LEAN, KAIZEN)

Předpokládáme:

• Zkušenost s vedením lidí
• Relevantní praxe v oboru nebo jiném technickém odvětví
• Znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni - důležité domluvit se v rámci mezinárodní společnosti
• Organizační a komunikační dovednosti
• Znalost práce na PC

Na oplátku Vám nabízíme:

* Perspektivní zaměstnání v přední letecké společnosti s neomezenými pracovními příležitostmi
* Širokou škálu dalšího rozvoje
* 5 týdnů dovolené a týden placeného volna
* Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem
* Příspěvek na životní a penzijní připojištění
* Bankovní a finanční produkty Moneta Money Bank za zvýhodněných podmínek
* Firemní posilovnu a další aktivity podporující zdravý životní styl

Společnost
GE Aviation Czech s.r.o.
Adresa
Beranových 65, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Chemický průmysl, Strojírenství, Výroba a průmysl, Technolog ve strojírenství, Mistr, Vedoucí výroby, Technolog výroby, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GE Aviation Czech s.r.o., Aleš Třešňák
702 150 228