Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

IT LINUX ADMINISTRATOR (A1431)

Pro IT oddělení jednoho z mých klientů, významnou společnost s mezinárodním rozměrem, obsazuji roli IT Linux Administrátora. Společnost neustále roste i z pohledu IT infrastruktury, pracují na celkovém vylepšování a používají k tomu nejmodernější technologie v cloudu i ve vlastním tier 2 datovém centru.

Hledáme nadšence do party kolegů, pro které je práce koníčkem, kdo se rád učí, kdo rád zkouší nové technologie a kdo taky rád zajde třeba na „pivko“😊, někoho, kdo:

  • se nebojí přicházet s vlastními nápady a umí je dotáhnout do konce
  • si užije neformální prostředí, kdo umí máknout, když je třeba a komu nevadí, že nemusí dřepět v kanclu, když to třeba není. :-)
  • zná OS Linux (Debian/Ubuntu), OS Windows server, virtualizační platformy VMWare, Kubernetes, Docker - nemusíte být expert na vše, rádi Vás i něco naučí :-)
  • by rád získal zkušenost, nebo už ji má s Redis, RabbitMQ, DevOps, MS Azure, monitorovacími nástroji, síťovými technologiemi a dalšími….

Náplň práce:

  • Práce v serverovém operačním systému Linux i Windows.
  • Nasazování a správa Kubernetes clusterů.
  • Správa CI/CD pipeline.
  • Instalace a správa aplikačních serverů, zajištění běhu aplikací.

Požadavky:

  • Znalost OS Linux (Debian/Ubuntu), OS Windows server.
  • Znalost Kubernetes, Docker - výhoda, nebo chuť se to naučit.
  • Znalost virtualizační platformy VMware.
  • Dobré komunikační a analytické schopnosti, týmová práce, proaktivní přístup.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Nabídka:

  • Práce v příjemném kolektivu s týmovým duchem.
  • Možnost učit se nové technologie.
  • Vzdělávání v oboru + jazykové vzdělávání.
  • Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo IČO.
  • Možnost HO.
  • Příspěvek na Multisport a další balíček firemních benefitů.
  • Akce, večírky, teambuildingy, nebo jen tak večerní pivo. :-)

Společnost
Future Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Databázový administrátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura