Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

.NET DEVELOPER

Pro našeho významného klienta, poskytovatele finančních služeb, který má zastoupení v 15 evropských zemích, hledáme posilu na pozici .NET Developer senior.

Náplň práce:

  • Vývoj webových aplikací postavených na technologiích od Microsoftu.
  • Vývoj aplikací nad databází.
  • Sběr obchodních požadavků a jejich převod do datového modelu.
  • Příprava zadání pro vývojáře.
  • Kromě programování se budete podílet i na testování a tvorbě technologické dokumentace.
  • Máte-li ambice řešit architekturu i k tomuto dostanete prostor se realizovat.

Požadujeme:

  • Alespoň 2 roky zkušeností s vývojem zaměřeným na technologie C#, .NET, ASP.NET, .NET Core.
  • Zkušenosti s MS SQL, Rest API, HTML,..
  • Potřebujeme znalost českého i anglického jazyka – komunikace s kolegy z Německa.
  • Profesionalita a proaktivní přístup.
  • Zdravá ctižádost a chuť se rozvíjet.
  • Analytické myšlení a systematický přístup.
  • Samostatnost, komunikativnost, odpovědnost a spolehlivost.
  • Zvídavost, proaktivitu, ochotu hledat řešení.
  • Schopnost týmové spolupráce.

Výhodou:

  • Výhodou je znalost PHP.
  • Znalost principů OOP a návrhových vzorů výhodou.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou a stabilní práci na HPP a dobu neurčitou.
  • 25 dní dovolené.
  • Sick days.
  • Občasnou práci z domova.
  • Možnost vzdělávání, školení.
  • Příjemný a přátelský kolektiv.
  • Možnost pracovat s moderními technologiemi a neustále se vzdělávat.
  • Příjemné pracovní prostředí v krásných, nových prostorech.
  • Mobilní telefon s firemním tarifem, notebook.
  • Stravenky formou stravenkového paušálu.
  • Multisport kartu.

Těšíme se na Vás!

Společnost
Future Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.