Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Data Scientist

Pro interní IT našeho významného zákazníka hledáme kandidáta/ kandidátku na pozici Data Scientist.

Chcete být součástí nadšeného týmu datových vědců, který pracuje se statistickým modelováním a řeší náročné problémy?

  • Jako Data Scientist máte možnost pracovat na pokročilých tématech jako (oceňovaní, výběr zásob, doporučováni produktů atd.), která využívají strojové učení a pokročilé analytické techniky.

Náplň práce:

  • Převádění obchodních potřeb do praktických otázek v oblasti datové vědy - uplatněte své odborné znalosti a doručte praktická řešení přinášející pozitivní dopad.
  • Zpracovávání velkého objemu dat pro přípravu obchodních rozhodnutí založených na datech.
  • Shromažďování a čištění dat.
  • Anlaytická činnost - pomáhat s byznysem analýzami.
  • Spolupráce na vývoji modelů machine learning.
  • Pomoc s aktualizací a dokumentací machine learning modelů.
  • Pomoc s automatizací business procesů.
  • Vlastní doporučení pro obchod.

Požadavky:

  • SQL (T-SQL)
  • Znalost Pythonu nebo R velmi oceníme
  • Analytické a kritické myšlení
  • Porozumění statistice / machine learning
  • Ochotu neustále se učit
  • Komunikativní znalost angličtiny a češtiny
  • Co vás odliší od konkurence:Prokazatelná zkušenost s machine learning
  • Orientace v business analýze
  • Znalost automotive trhu nebo alespoň aut :)

Nabídka:

  • Smlouva na dobu neurčitou.
  • Možnost spolupráce na IČO.
  • Možnost kariérního růstu a seberealizace.
  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu.
  • Měsíční, roční soutěže za zajímavé ceny (finanční, vouchery).
  • Profesní rozvoj formou interních a externích školení.
  • Vysoká úroveň podnikové kultury.
  • Možnost home office.
  • Benefity: právní poradna, firemní tarify pro soukromé účely, Multisport karta, možnost nákupu firemních produktů se slevou (auto, pojištění a financování vozu, GPS a další)

Společnost
Future Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura