Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Senior účetní

Náplň práce

účtování tuzemských i zahraničních přijatých a vydaných faktur a bankovních výpisů, pokladních dokladů
evidence pohledávek a závazků, zápočty, dohadné položky, rezervy
účtování kurzových rozdílů
podklady a příprava přiznání DPH/DPPO,
časové rozlišení, dohadné položky, rezervy
zaúčtování mezd
interní reporting - příprava podkladů
zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových prací
evidence sald, pohledávek a závazků
statistické výkazy

Požadujeme

SŠ vzdělání – nejlépe ekonomického směru, praxe min. 3 roky
orientace v daňových předpisech (DPH, DPPO)
znalost českých účetních standardů
AJ na komunikativní úrovni výhodou - není podmínkou
výhodou je znalost systému Navision
samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

motivující mzdového ohodnocení
pracovní smlouvu na dobu neurčitou
práci v mezinárodní, dynamické společnosti a příjemné pracovní prostředí
možnost profesního růstu
samostatnou práci s možností seberealizace
firemní benefity – Multisport karta, slevy na kulturu, dovolenou
a další firemní benefity
nástup možný ihned!

CustomerCategory

Společnost
Future Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha – Dolní Chabry
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura