Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

IFRS reporting specialist

Náplň práce

Spolupráce na přípravě konsolidovaných IFRS výkazů společnosti
Zajišťování a příprava IC smluv pro společnosti ve skupině
Spolupráce na přípravě podkladů pro finanční audit
Spolupráce s externím auditorem při provádění finančního auditu společnosti
Spolupráce s týmem Controllingu a Účtárny
Participace na projektech napříč společností
Kalkulace RoU a Lease liability dle IFRS 16
Příprava konsolidovaného cash flow v součinnosti s Head of consolidation
Příprava konsolidačních balíčků (reporting package) v rámci konsolidačního celku holdingu
Spolupráce na přípravě konsolidované výroční zprávy
Sestavování reportů a analýz dle zadání Head of consolidation, popřípadě CFO
Aktualizace a příprava procedur v rámci Finančního oddělení

Požadujeme

Ukončené VŠ, minimálně 3 roky zkušenost v oblasti účetnictví
Výborná komunikace, schopnost spolupráce
Analytické myšlení, systematičnost
Samostatnost, zodpovědnost, přesnost, důslednost a zaměření na detail
Pro-klientský přístup
Flexibilita a adaptabilita
Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Nabízíme

Motivační mzdové ohodnocení, bonusy
Možnost profesního růstu, další vzdělávání
Dynamické prostředí
Možnost velké samostatnosti a možnost získání mnoha zkušeností
Výborné pracovní prostředí a příjemný kolektiv
Firemní benefity - Multisport karta, slevy na produkty a služby

Společnost
Future Recruitment s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční ředitel/manažer, Odborný asistent, Hlavní účetní, Účetní metodik, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.