Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Projektový Manažer pro PMO

Pro jednoho z našich významných zákazníků obsazujeme pozici Projektového manažera/ Produktového vlastníka do jejich projektové kanceláře.

PROJECT MANAGER/PRODUCT OWNER

Kdo je pro nás ten pravý kandidát/ kandidátka?

  • Kdo má kvalitní zkušenost s agilním řízením digitalizačních projektů a produktů.
  • Kdo umí vytvořit vizi dokonalé zákaznické interakce a analyticky přistoupit k její realizaci.
  • Dobrý facilitátor, kdo dokáže efektivně organizovat schůzky dle agendy, vést tým k výstupům nejkratší cestou a projekt kontrolovat dle roadmapy, v krizových situacích dokáže i direktivně řídit.
  • Kdo má schopnost dotáhnout projekty do konce.
  • Kdo dokáže být ve velkém detailu tvořené aplikace, jak z pohledu byznysu, tak IT a verifikovat s požadavky zákazníka.
  • Kdo hledá nové možnosti, způsoby, jak věci dělat lépe.

Jaká bude náplň práce:

  • Vedení klíčových projektů digitalizace, automatizace a optimalizace procesů.
  • Kontakt s uživateli ohledně definice vize produktu, sběr požadavků, validace zadání a příprava postupu řešení.
  • Jako produktový vlastník - zodpovědnost za navržené řešení a jeho realizaci.
  • Jako projektový manažer - zodpovědnost za definování projektové roadmapy, plánování zdrojů, sestavování a koordinace realizačního týmu, řízení realizace a prezentace projektových výstupů interním zákazníkům a sponzorům projektu.

Co klient očekává:

  • Alespoň 5 let zkušeností s vedením projektů a koordinací týmu.
  • Znalost problematiky projektového řízení - Agile, Waterfall a další metodiky výhodou.
  • Schopnost hledat nové možnosti, způsoby, jak věci dělat lépe.
  • Inovativní a kreativní myšlení.
  • Schopnost dotahovat projekty do konce.
  • Velmi dobrou schopnost prioritizace.
  • Strukturovanost, systematický přístup, pečlivost.
  • týmovou práci a výborné komunikační schopnosti
  • silné analytické dovednosti
  • Zkušenost s koordinací vývoje webových a mobilních aplikací, IT projekty.
  • Angličtinu na komunikativní úrovni.
  • VŠ vzdělání v relevantním oboru nebo prokazatelnou praxi.

Co klient nabízí:

  • Smlouvu na dobu neurčitou, ale možnost i spolupráce na IČO.
  • Stabilitu velké mezinárodní společnosti.
  • Zázemí firmy s rychlým schvalovacím procesem a otevřenou komunikací.
  • Přátelský kolektiv až s rodinnou atmosféru.
  • Možnost realizace vlastních nápadů.
  • Propracovaný systém ohodnocení s nadstandardními bonusy za dosažené výsledky.
  • Možnost seberealizace a kariérního růstu.
  • Možnost home office po zkušební době.
  • Profesní rozvoj formou interních a externích školení.
  • Balíček firemních benefitů.

Společnost
Future Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Auto - moto, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura