Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Business Analyst

Pro našeho klienta hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici Business analytik

Náplň práce:

  • Vývoj a tvorba nových ukazatelů (KPI/SLA), zadání reportů pro management
  • Zpracování a participace na business projektech
  • Práce s nejnovějšími technologiemi (PowerBI, Azure Data Lake, Databricks, Stream Analytics, Azure Synapse)
  • Analytická podpora jednotlivých divizí společnosti (správa, optimalizace a vývoj nových reportů)
  • Metodická a datová podpora projektů, validace dat a vymýšlení kontrolních mechanismů
  • Úzká spolupráce s oddělením Data Science

Požadavky:

  • Min SŠ, VŠ - ekonomie, IT
  • Zkušenosti v reportovacích technologiích a BI konceptech (sběr dat, DWH, všeobecná znalost ETL nástrojů a procesů)
  • Znalost nástrojů pro datovou analýzu (SQL, MS Excel atd.)
  • Zkušenosti s PowerBI výhodou
  • Analytické myšlení, přesnost, proaktivita, týmovost

Nabízíme:

  • Start-upové prostředí se stabilním a silným partnerem
  • Firemní benefity
  • Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi
  • Příjemné pracovní prostředí, malý tým
  • Možnost dalšího vzdělávání

Společnost
Future Recruitment s.r.o.
Adresa
Dopraváků 723/1, Praha – Dolní Chabry
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Business analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura