Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Developer .NET C# pro vývoj BE služeb pro nové CRM

Přemýšlíte o změně a hledáte pozici v interním IT oddělení? Máte rádi komunikaci s uživateli? Rádi vymýšlíte řešení a jste technicky zdatní?

Jeden z našich klientů, obchodní společnosti s rozsáhlou sítí poboček hledá do svého IT oddělení posilu na pozici Developera .NET C#.

Hledáme zodpovědného člověka s analytickým myšlením, proaktivním přístupem k práci, se schopností teamové spolupráce a schopností se stále učit nové technologie a postupy.

Náplň práce:
- vývoj a provoz unikátních softwarových řešení. Vývoj aplikací v prostředí světa Microsoft a integrační platformy WSO2
- podílení se na návrhu SW architektury, vývoj BE služeb

Požadujeme:
- zkušenost s vývojem aplikací v .NET C# min. 5 let
- MS SQL Sever, HTML, XML
- principy SOA a webových služeb
- znalost XAMARIN nebo psaní Java skriptů
- práce s TFS výhodou
- orientace ve webových technologiích je nutná

Nabízíme:

- zajímavou práci s využitím moderních technologií
- pravidelné školení pro zvládnutí nových technologií
- možnost osobního rozvoje na základě kvalitního mentoringu
- přátelský pracovní kolektiv

Společnost
Future Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.