Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

INFRASTRUCTURE SPECIALIST

Pro našeho klienta, obchodní společnost, hledáme nového kolegu do jejich rostoucího týmu.

Náplň:

* Správa virtuální infrastruktury - VMware

* Správa datových úložišť a SAN sítě

* Správa Kubernetes, Docker

* Správa a monitoring serverů

* Vedení dokumentace ke svěřeným systémům

* Podpora a řízení dodavatelů

* Spolupráce na projektech v rámci IT oddělení

* Řešení zadaných úkolů IT podpory uživatelů

Požadujeme:

* Znalost MS Windows Server, Active Directory,

* Znalost administrace VMware, Vcenter

* Znalost administrace Linux, Kubernetes

* Základní znalost SAN sítě

* Přehled v problematice IT infrastruktury a HW architektury

* Schopnost nalézat příčiny závad a navrhovat řešení pro jejich odstranění

* Kreativita a důslednost

* Schopnost pokročilé práce s MS Office

Co vám klient nabízí:
- krásné nové prostory
- moderní vybavení
- neformální prostředí – prima parta kolegů
- relax zóny
- možnost práce jak na HPP, tak na ŽL – vaše volba
- motivující ohodnocení
- příspěvek na sport – multisport karta
- možnost vzdělávání se v oboru a jazykové kurzy
- akce, večírky, teambuildingy

Co klient očekává?
- znalost MS Windows Server, Active Directory, SAN
- znalost síťových prvků a protokolů
- schopnost pokročilé práce s MS Office
- přehled v problematice IT infrastruktury a HW architektury
- znalosti v oblasti zabezpečení sítí
- schopnost nalézat příčiny závad a navrhovat řešení pro jejich odstranění
- kreativita a důslednost

Společnost
Future Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura