Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Project manager

Pro našeho klienta hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici projektového manažera.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za tvorbu produktů a definování read mapy produktu
  • řízení změn a řízení projektu návrhu, implementace webových a mobilních aplikací
  • koordinace projektů a sledování dopadu na jiné projekty
  • sledování rozpočtů a harmonogramů jednotlivých projektů
  • sběr zpětné vazby, komunikace se všemi zúčastněnými vč. IT oddělení

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání
  • Aj na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s projektovým řízením a vedením týmu
  • zkušenost s vedením IT projektů
  • znalost agilních metod
  • open mind, analytické schopnosti, výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

  • motivační mzdové ohodnocení
  • stabilitu mezinárodní společnosti
  • možnost realizace
  • balíček firemních benefitů
  • profesní růst

Společnost
Future Recruitment s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Vrcholový management, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura