Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

PRÁVNÍK junior

Pro našeho klienta - velkou, mezinárodní společnost působící v oblasti obchodu, hledáme PRÁVNÍKA - junior.

Náplň práce:

- Jedná se především o právní činnosti z oblasti pracovního práva a obchodního práva-korporátní agendy.

- Poskytování právního poradenství celé skupině, tvorby smluv a kontrola dokumentů z hlediska právní dostatečnosti.

- Úprava a spolupráce na vytváření vnitropodnikových směrnic.

- Sledování změn v legislativě (ČR i EU) a informování společnosti o změnách.

- Spolupráce s ostatními oddělení společnosti a implementace právních předpisů do praxe.

- Kontrola dokumentů z hlediska právní dostatečnosti.

- Asistence při analýze otázek k identifikaci právních problémů.

Nabízíme:

- Zázemí velké organizace.

- Široké spektrum právnické činnosti.

- Možnost načerpat nové zkušenosti z rychle rostoucí společnosti.

- Profesionální tým právního oddělení.

Požadujeme:

- Advokátní zkoušky - PODMÍNKOU.

- Pracovní zkušenosti min. 2 roky.

- Angličtina na komunikativní úrovni.

- Dobrou znalost MS Office.

Společnost
Future Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.