FRÄNKISCHE – dnes již velká rodinná firma založená v roce 1906 a existující již po tři generace vlastníků. Jsme světovou jedničkou v oblasti vývoje, výroby a dodávek technicky špičkových plastových trubek určených především pro strojírenský a automobilový průmysl.

Do našeho podniku v Okříškách hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří by se stali součástí naší mezinárodní a stabilní firmy.

Technik kvality

Náplň práce:

  • spolupráce při řešení zákaznických reklamací a požadavků
  • komunikace a jednání se zákazníky
  • spolupráce při analýzách možného výskytu a vlivu vad (FMEA)
  • kontrola požadované kvality

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • znalost AJ na úrovni B2 (komunikace se zákazníky)
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni

Nabízíme:

  • měsíční mzda 22 000 - 39 000 Kč podle zkušeností uchazeče
  • 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
  • roční prémie podle výsledků práce
  • příspěvky na jazykové vzdělávání
  • příplatky za znalost cizích jazyků
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování (oběd 25 Kč)
  • možnost homeoffice, sickdays
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • možnost služebních cest do zahraničí (Německo, Mexiko, Rumunsko,...)
  • další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů,...)

O firmě

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Jsme velkou rodinnou společností založenou v roce 1906 a existující již po tři generace vlastníků. Jsme světovou jedničkou v oblasti vývoje, výroby a dodávek technicky špičkových plastových trubek určených pro strojírenský, zejména pak automobilový průmysl. Prostřednictvím výrobních a obchodních poboček má německá skupina FRAENKISCHE globální působnost.

Adresa
U Kapličky 591, Okříšky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 39 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Kontrolor, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel