FRÄNKISCHE – dnes již velká rodinná firma založená v roce 1906 a existující již po tři generace vlastníků. Jsme světovou jedničkou v oblasti vývoje, výroby a dodávek technicky špičkových plastových trubek určených především pro strojírenský a automobilový průmysl.

Do našeho podniku v Okříškách hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří by se stali součástí naší mezinárodní a stabilní firmy.

IT specialista

Náplň práce:

  • správa HW, SW, údržba
  • zajišťování servisu PC, tiskáren a mobilních telefonů
  • komunikace s interními uživateli, konzultace, tvorba reportů
  • podpora uživatelů související s obsluhou ICT, školení
  • drobné programové úpravy IS
  • nákup ICT zařízení, příslušenství a komunikační technologií
  • spolupráce se zahraniční centrálou za účelem řešení problémů a změn
  • spolupráce a vytváření kontraktů s externími dodavateli (tiskárny, služby, telekomunikace)

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ (IT, elektrotechnika)
  • všeobecné znalosti z oblasti počítačové a komunikační techniky
  • zájem o vývoj techniky v této oblasti, sledování trendů
  • anglický jazyk na úrovni B1, pravidelná telefonická komunikace se zahraniční centrálou
  • samostatnost, schopnost efektivně řešit problémy

Nabízíme:

  • měsíční mzda 25 000 - 30 000 Kč
  • 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
  • roční prémie podle výsledků práce
  • příspěvky na jazykové vzdělávání
  • příplatky za znalost cizích jazyků
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování (oběd 25 Kč)
  • možnost homeoffice, sickdays
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • možnost služebních cest do zahraničí (Německo, Mexiko, Rumunsko,...)
  • další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů,...)

Společnost
FRAENKISCHE CZ s.r.o.
Adresa
U Kapličky 591, Okříšky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel