Fortuna Entertainment Group was established in 2009 and became the largest Central European betting operator. Originally a Czech firm, it has grown into a holding company over time, and it now also operates on the Slovak, Polish, Romanian and Croatian markets.

Affiliate Marketing Manager

Ve Fortuně je Marketing zodpovědný primárně za akvizici nových zákazníků a péči o zákazníky stávající. Mezi hlavní používané nástroje pro dosažení výše uvedených cílů patří ATL a digitální reklama, sponzoring, CRM a Affiliate program.

Hlavním cílem Affiliate managera je řídit profitabilitu programu a zvyšovat jeho podíl v portfoliu dalších akvizičních kanálů.

Náplň práce

  • Komunikace a budování vztahů s Affiliate partnery.
  • Vytváření a správa Affiliate kampaní, s cílem navýšení počtu nových hráčů a zvýšení jejich hráčské aktivity.
  • Monitoring konkurenční nabídky v oblasti Affiliate marketingu.
  • Zajištění konkurenceschopnosti provizního systému Fortuny.
  • Aktivní vyhledávání nových Affiliate partnerů.
  • Analýza a reporting výkonnosti kampaní.
  • Management procesu fakturace.
  • Správa a dodržování svěřeného rozpočtu.

Požadujeme

  • Skvělé obchodní a komunikační dovednosti.
  • Schopnost řešit problémy.
  • Tah na branku, chuť vyhrávat.
  • Pečlivost a dodržování dohod a termínů.
  • Schopnost komunikovat v AJ.

Upřednostňujeme kandidáty

  • S láskou ke sportu.
  • S prokazatelnými obchodními úspěchy.
  • S orientací v oblasti (online) marketingu.
  • S povědomím o fungování affiliate programů.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Balíček benefitů v systému Cafeterie
  • Vstupenky na významné sportovní události
  • Individuální rozvojový plán (školení na míru)
  • Super moderní kanceláře s relax zónami, jídelnami a hernami.
  • Zaměstnanecké akce jako sportovní den, letní grilovačka nebo vánoční večírek.

Společnost
FORTUNA GAME a.s.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Specialista marketingu, Online Marketing, Manažer partnerského prodeje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FORTUNA GAME a.s., Michaela Žantovská