Fortuna Entertainment Group vznikla v roce 2009 a stala se největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek. Z původně české společnosti se postupem času rozrostla v holding, který nyní působí i na slovenském, polském, chorvatském a rumunském trhu, s globálně více jak 6 tisíci zaměstnanci.

CRM Coordinator (Part-time)

CRM oddělení Fortuna Entertainment Group zajištuje komunikaci s klienty na všech digitálních úrovních pro tři brandy v pěti zemích.

Pokud máte zájem pracovat pro lídra na trhu, který používá špičkové nástroje a technologie, tak určitě čtěte dál! Pro pomoc při získávání relevantních dat a samotnou exekuci kampaní totiž hledáme posilu do týmu na cca 20 hodin týdně.

Popis pozice:

  • Spolupráce s kolegy na CRM komunikaci pro oblast sportovního sázení a online casina
  • Získávání dat pro potřeby segmentace zákazníků a pro odpovídající analýzy
  • Práce s nástroji umožňující odeslání/exekuci kampaní
  • Možnost přesahu i do jiných oblastí (plánování a tvorby kampaní)

Požadujeme:

  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2+
  • Chuť učit se, pečlivost a spolehlivost
  • Dobrá znalost Excelu a analytické uvažování
  • Pozitivní vztah ke sportu velkou výhodou

Nabízíme:

  • Přátelský mezinárodní tým
  • Práce v moderní budově Visionary, přímo na centrále jedničky v regionu
  • Technologie a nástroje na špičkové úrovni
  • Profesní rozvoj a možnost dlouhodobé spolupráce
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odpočinková místnost s Playstationem i s VR

Společnost
FORTUNA GAME a.s.
Adresa
Plynární 1617/10, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Direct Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

FORTUNA GAME a.s., Tomáš Baierl