Fortuna Entertainment Group was established in 2009 and became the largest Central European betting operator. Originally a Czech firm, it has grown into a holding company over time, and it now also operates on the Slovak, Polish, Romanian and Croatian markets with more than 6 thousand employees globally.

Senior Business Analyst

Stávající tým našich Business Analytiků, který se podílí na projektech core sázkového systému, otevírá dveře novým posilám. Pojďte mezi nás!

Co budete dělat:

  • Spolupracovat na projektech s experty vývojáři, zadavateli, business týmy a IT
  • Tvořit analýzy uživatelských požadavků a modely (funkční, procesní aj.)
  • Zodpovídat za přípravu dokumentace, dodání specifikací, zápisů ze schůzek
  • Podporovat a spolupracovat při vývoji a testování nových funkcionalit, např. formou konzultací s vývojáři a testery, tvorbou testovacích případů aj.
  • Dbát na dodržování doporučených postupů, ověřovat kvalitu a správnost analýz a modelů
  • Zodpovídat za správnost, kompletnost a včasné dodání kompletní analytické dokumentace jednotlivých projektů
  • Pečovat o systematičnost a přehledné strukturování analytických výstupů v používaných nástrojích a úložištích, navrhovat případné změny v analytické a dokumentační metodice

Co k tomu od Vás potřebujeme:

  • Relevantní praxi na podobné pozici
  • Znalost anglického jazyka (min B2 určitě)
  • Zkušenost s UML diagramy a s analýzou/designem rozsáhlých aplikací
  • Velmi dobrou znalost principů modelování – objektové, procesní. Výhodou jsou funkční SRS, datové (ER diagramy).
  • Pokročilou znalost CASE nástrojů (např. EA, PD, RR)
  • Schopnost orientace v relačních databázích, SQL velkou výhodou
  • Znalost Wiki technologií (př. Confluence) a JIRA výhodou

A navíc:

  • Schopnost vyslechnout nekonzistentní a protichůdné požadavky více zadavatelů na stejnou funkčnost, navrhnout a obhájit nejjednodušší společně akceptovatelné a dlouhodobě použitelné řešení a toto řešení prosadit jako společný konsensus
  • Potřeba dělat věci správně a připravenost přijímat kompromisy
  • Schopnost nést odpovědnost a samostatně dodávat svěřenou práci rychle, správně a v dokončeném stavu

Za to Vám nabízíme:

  • Perspektivní a různorodou práci v atraktivním a dynamickém oboru
  • Stabilní zázemí úspěšné společnosti, která je hlavním hráčem na trhu ve svém oboru
  • Práci v mladém, přátelském kolektivu
  • Možnost podílet se na rozvoji společnosti a formovat její profesionální image
  • Velký prostor pro seberealizaci, prosazení vlastních kreativních nápadů, podílení se na nových projektech společnosti, spoluzodpovědnost za výsledek
  • Motivující mzdové ohodnocení v závislosti na odborných znalostech a dosažených výsledcích
  • Příjemné a moderní pracoviště v centru Prahy - Florentinum (Florenc)
  • Relax centrum na pracovišti - stolní fotbal, šipky, billiard
  • Balíček firemních benefitů zahrnující 5 týdnů dovolené, stravenky, kartu MultiSport, kurzy AJ, odborná školení, sportovní akce aj.

Společnost
FORTUNA GAME a.s.
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FORTUNA GAME a.s., Tomáš Baierl
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.