Fortuna Entertainment Group vznikla v roce 2009 a stala se největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek. Z původně české společnosti se postupem času rozrostla v holding, který nyní působí i na slovenském, polském, chorvatském a rumunském trhu, s globálně více jak 6 tisíci zaměstnanci.

Risk Specialist

Pokud chcete mít zajímavou práci u jedničky ve Střední Evropě, a super kolegy, tak určitě čtěte dál! Do týmu risk managementu hledáme zkušené specialisty, ale i šikovné absolventy/juniory, kteří už umí pracovat s Excelem a SQL a mají chuť se toho ještě hodně naučit. Toto oddělení je součástí bookmakingu u nás na centrále společnosti, takže byste určitě využili angličtinu, a měli byste možnost vidět vše z první ruky.

Popis pozice:

  • Analýza chování zákazníků a jejich herní strategii pro všechny trhy (CZ, SK, PL, HR, RO)
  • Vyhodnocení analýzy chování a následná limitů pro jednotlivé soutěže/zákazníky/skupiny zákazníků
  • Úzká spolupráce s kolegy z bookmakingu
  • Hledání zlepšení v sázkové platformě, a následná komunikace s IT vývojem
  • Vypracovávání pravidelných i ad hoc reportů

Požadujeme:

  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (min. B2)
  • Výborná znalost Excelu, alespoň základní znalost SQL, velkou výhodou je znalost nějakého BI SW
  • Znalost pravděpodobnosti a statistiky
  • Samostatnost, analytické uvažování a pečlivost
  • Časová flexibilita (jednou za měsíc je potřeba v sobotu i v neděli pracovat 2-3 hodiny z domova)

Nabízíme:

  • Zajímavou a neobvyklou náplň práce
  • Práci přímo na centrále společnosti, která je jedničkou ve Střední Evropě
  • Možnost profesního i kariérního růstu
  • Neformální prostředí a moderní kanceláře v centru Prahy
  • 5 Týdnů dovolené, částečně dotované stravenky, MultiSport kartu a další benefity
  • Odpočinková místnost s šipkami, fotbálkem a kulečníkem

Společnost
FORTUNA GAME a.s.
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Věda a výzkum, Finanční analytik, Financial Controller, Matematik, Risk Manager, Statistik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

FORTUNA GAME a.s., Tomáš Baierl