Flowmon Networks vznikl z univerzitního spin-offu a dnes představuje úspěšnou mezinárodní firmu, jejíž technologie pomáhá chránit počítačové sítě před kybernetickými hrozbami ve více než 40 zemích světa. Jsme evropským lídrem ve svém oboru, a to nejen díky intenzivnímu vývoji a výzkumu, ale také kvůli našemu specifickému přístupu k monitorování a analýze sítí.

Tester

Co vás čeká?

Zejména provádění manuálních testů dle zadaných scénářů a údržba testbedů. Po zapracování je možnost testovací scénáře sám vytvářet - do produktu stále doplňujeme něco nového a potřebujeme to umět testovat. Pokud Vám to půjde s Pythonem a Linuxem, můžete manuální testy začít automatizovat.

Co očekáváme?

  • Schopnost pečlivého testování dle zadaného scénáře a vypracování testovacího protokolu.
  • Spolehlivého člověka, který se nebojí odpovědnosti za svěřené úkoly.
  • Zvídavého člověka, který se rád učí novým věcem a drží krok s moderními technologiemi.
  • Bezproblémové čtení technických specifikací v angličtině.

Co nabízíme?

  • Získání nových zajímavých zkušeností.
  • Přátelský pracovní kolektiv v nových moderních prostorách v Brně.
  • Práci na zajímavých projektech pro ČR i zahraničí.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • A samozřejmě firemní benefity jako stravenky, jazykové kurzy, kafeterii, příspěvek na Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění, relax room, dog friendly office a mnoho dalších.

Společnost
Flowmon Networks a.s.
Adresa
Sochorova 3232/34, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Slovenština (Pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Flowmon Networks a.s., Martina Minarovičová