Flowmon Networks vznikl z univerzitního spin-offu a dnes představuje úspěšnou mezinárodní firmu, jejíž technologie pomáhá chránit počítačové sítě před kybernetickými hrozbami ve více než 40 zemích světa. Jsme evropským lídrem ve svém oboru, a to nejen díky intenzivnímu vývoji a výzkumu, ale také kvůli našemu specifickému přístupu k monitorování a analýze sítí.

C/C++ developer - junior

Pro vývoj našich hlavních produktů Flowmon sondy a Flowmon kolektoru hledáme zapáleného programátora, který se chce učit od těch nejlepších, jak se píše efektivní kód a šetří každá instrukce.

Co je Flowmon?

Flowmon usnadňuje život síťařům a security inženýrům - umožňuje detailní vhled do sítě a také absolutní kontrolu nad využitím šířky pásma. Zároveň optimalizuje výkonnost sítě a aplikací a umožňuje rychle řešit bezpečnostní incidenty.

Flowmon se skládá z uživatelského rozhraní pro konfiguraci zařízení a vizualizaci naměřených dat, superrychlých aplikací pro generování a sběr flow dat a modifikace operačního systému CentOS.

Co budete dělat

Podílet se na rozvoji Flowmon sondy a kolektoru:

  • C a C++ vývoj - pro generování a sběr flow - na platformě Linux.
  • Návrh a implementace modulů pro exportér a sběr flow.
  • Ke každému modulu implementace automatického testu - snažíme se o 100% pokrytí testy.
  • Vedení dokumentace.

Co očekáváme

  • Znalosti z oblasti informačních technologií a jazyka C a C++.
  • Máte základní znalost sítí a rodiny protokolů TCP/IP.
  • Nebojíte se práce ani odpovědnosti za svěřené úkoly, je na Vás prostě spolehnutí.
  • Rád se učíte novým věcem.
  • Technická angličtina není problém.

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých produktech, které jsou úspěšné ve světě.
  • Práci ve vývoji, kde neustále inovujeme a hledáme lepší řešení. Proto klademe důraz na používání moderních technologií a vzdělávání se v nových přístupech.
  • Budete mít okolo sebe partu fajn lidí, od kterých se můžete učit.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • A samozřejmě firemní benefity jako stravenky, jazykové kurzy, kafeterii, příspěvek na Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění a dog friendly office.

Společnost
Flowmon Networks a.s.
Adresa
Sochorova 3232/34, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Flowmon Networks a.s., Martina Minarovičová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.