Flowmon Networks pomáhá firmám spravovat a zabezpečovat jejich síťovou infrastrukturu prostřednictvím moderní technologie monitorování a analýzy chování počítačových sítí na bázi datových toků (NetFlow/IPFIX). Díky řešení Flowmon získávají IT profesionálové po celém světě kontrolu nad síťovým provozem, zvyšují výkonnost aplikací a chrání své systémy před moderními kybernetickými hrozbami, které obchází tradiční zabezpečení.

S vášní posouváme možnosti technologie pro viditelnost a diagnostiku počítačových sítí. Naše řešení identifikované v reportech agentury Gartner je výjimečné svým výkonem, škálovatelností a snadností používání. Proto velké společnosti, poskytovatelé datových služeb, státní organizace i menší a střední firmy po celém světě spoléhají na Flowmon, když chtějí překonat nejistotu a zajistit pořádek ve svém IT prostředí.

Díky vlastnímu vývoji a výzkumu, partnerství s univerzitami a světovými technologickými lídry, jako jsou Cisco, IBM nebo Check Point, je Flowmon Networks jedna z nejrychleji rostoucích technologických firem v odvětví.

PHP developer junior

Koho hledáme?

Pro projekt ve spolupráci s Masarykovou univerzitou hledáme nadšence, který chce rozvíjet své znalosti a chtěl by nám pomoci s vývojem serverové části našeho produktu. Zjistíte, jak se vyvíjí API, které se serverem komunikují, pomůžete vytvářet instalační balíčky a také dokončit přechod na vyšší verze PHP a Nette.

Důležitější je pro nás chuť učit se nové věci a přicházet s vlastními nápady než počet let praxe a VŠ titul. Hledáme ty, které práce baví.

Nemusíte mít strach, že hned od prvního dne se na vás nahrnou úkoly, nejprve vám vše vysvětlíme, rozjezd bude pozvolný.

Co budete pro tuto pozici potřebovat?

  • znalost php a objektově orientovaného programování
  • iniciativu a selský rozum
  • znalost práce s databázemi
  • znalost angličtiny na úrovni B1

Datum nástupu: 1.10.2019


Informace o pozici

Společnost
Flowmon Networks a.s.
Adresa
Sochorova 3232/34, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Flowmon Networks a.s., Martina Minarovičová