Flowmon Networks pomáhá firmám spravovat a zabezpečovat jejich síťovou infrastrukturu prostřednictvím moderní technologie monitorování a analýzy chování počítačových sítí na bázi datových toků (NetFlow/IPFIX). Díky řešení Flowmon získávají IT profesionálové po celém světě kontrolu nad síťovým provozem, zvyšují výkonnost aplikací a chrání své systémy před moderními kybernetickými hrozbami, které obchází tradiční zabezpečení.

S vášní posouváme možnosti technologie pro viditelnost a diagnostiku počítačových sítí. Naše řešení identifikované v reportech agentury Gartner je výjimečné svým výkonem, škálovatelností a snadností používání. Proto velké společnosti, poskytovatelé datových služeb, státní organizace i menší a střední firmy po celém světě spoléhají na Flowmon, když chtějí překonat nejistotu a zajistit pořádek ve svém IT prostředí.

Díky vlastnímu vývoji a výzkumu, partnerství s univerzitami a světovými technologickými lídry, jako jsou Cisco, IBM nebo Check Point, je Flowmon Networks jedna z nejrychleji rostoucích technologických firem v odvětví.

Perl / Python / Linux Developer junior

Hledáme posilu pro vývoj produktu Flowmon, který každodenně pomáhá administrátorům po celém světě se správou a ochranou firemních počítačových sítí. Náplní práce (po zaškolení a pod vedením lead developera) bude implementace a navrhování menších částí Perl a Python aplikací nad OS Linux a psaní testů a programové dokumentace.

Co očekáváme?

Nejpodstatnější je pro nás chuť učit se nové věci a přicházet s vlastními nápady než počet let praxe. Hledáme ty, které práce baví. Nemusíte mít strach, že hned od prvního dne se na vás nahrnou úkoly, nejprve vám vše vysvětlíme, rozjezd bude pozvolný. Podstatné jsou:

  • Perl nebo Python - druhý jazyk se doučíte u nás.
  • Dobrá znalost Linuxu a bashe.
  • Znalosti z oblasti informačních technologií.
  • Spolehlivost, zodpovědnost.
  • Ochota učit se neustále nové věci.
  • Znalost technické angličtiny.

Co budete dělat?

  • Úpravy a rozšíření Linuxu dle požadavků vývoje.
  • Psaní automatických instalačních skriptů v bashi, úpravy konfiguračních souborů.
  • Tvorba RPM.
  • Překlad jádra.
  • Vývoj na backendu, např. API pro konfigurování Linuxu z PHP (Python).
  • Skripty pro výpočty a agregace statistik, management aplikace a API na kolektor (Perl).

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Práci, kde musíte používat vlastní hlavu.
  • Možnost se neustále učit nové věci.
  • Fajn kolegy.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • A samozřejmě firemní benefity jako stravenky, jazykové kurzy, kafeterii, příspěvek na Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění a dog friendly office.

Společnost
Flowmon Networks a.s.
Adresa
Sochorova 3232/34, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Flowmon Networks a.s., Daniela Škrobánková