Flowmon Networks is a global company providing next generation network traffic and security solutions. The company’s core product Flowmon is used by more than 800 organizations in more than 30 countries including ING Bank, Volkswagen and many government organizations all around the world.. Flowmon Networks is the global leader in the flow monitoring & NBA market which is considered by Gartner as the next generation network security trend complementing and enhancing legacy security products such as firewall and IDS/IPS. We excel also in APM & NPM and detection of DDoS attacks.

Specialista technické podpory - junior (síťová bezpečnost)

Co vás čeká

Specialista podpory zákazníků je klíčovou součástí kontaktu se zákazníky. Jeho úkolem je řešit dotazy a konzultace se zákazníky, kteří využívají produkty Flowmon Networks. Běžně tak komunikuje s techniky klienta, řeší situace technického charakteru. Bude pracovat s ticketovacím systémem, číst logy, pomáhat s odstraňováním potíží, příp. přesměrovávat na vyšší úroveň podpory, bude připravovat a instalovat HW, licencovat produkt, bude se podílet na přípravě sond a kolektorů pro naše zákazníky atd.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

 • Využiješ u nás znalosti z oblasti informačních technologií (ať už ze školy nebo z předchozí praxe). Pro začátek nám bude stačit, když budeš vědět, jak fungují počítačové sítě.
 • Protože vše, co se ve Flowmonu děje, má nějaký vztah k datovým sítím, musíš mít v malíčku protokoly rodiny TCP/IP a operační systém Linux. Vše ostatní se dá naučit u nás (znalost technologie NetFlow, konceptů routing, switching).
 • Angličtinu. Máme zákazníky i kolegy po celém světě. Komunikace v angličtině je prakticky na denní bázi. Nemusí být zrovna plynulá, stačí technická angličtina na takové úrovni, aby Ti zákazník porozuměl (min. B1)
 • Nebojíš se práce a umíš nést odpovědnost za svěřené úkoly.
 • Rád se učíš novým věcem a máš to správné nadšení pro věc. V našem oboru je třeba se neustále učit, abychom drželi krok s moderními technologiemi.

Výhodou bude, pokud budete umět

Pomůže Ti základní orientace v problematice IT ve středních a větších společnostech, znalost technologie NetFlow, konceptů routing, switching nebo třeba Cisco certifikace...

Co vám můžeme nabídnout

 • Zázemí špičkové české HI-TECH společnosti, která rychle roste do světa
 • Perspektivu osobního a profesního růstu
 • Kolegy, co mají nadšení pro věc a selský rozum
 • Práci na projektech v ČR i zahraničí
 • Bonusový program založený na základě dosažených výsledků
 • Flexibilní pracovní dobu
 • 5 týdnů dovolené
 • A samozřejmě firemní benefity jako stravenky, jazykové kurzy, příspěvek na Multisport kartu, pravidelné teambuildingy, novou relaxační místnost a další

Informace o pozici

Společnost
Flowmon Networks a.s.
Adresa
Sochorova 3232/34, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Pracovník help desku, Support IS, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


Flowmon Networks a.s., Tereza Jechová