FLOSMAN a.s.

FLOSMAN, a.s. se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem potravin. Velkoobchod zajišťuje dodávky a rozvoz zboží do prodejen zařazených v maloobchodní síti Flop, ale i na nezávislý trh jižních, západních, středních Čech a celé Vysočiny. Hlavní logistické centrum se nachází v Mladé Vožici, distribuční sklady jsou umístěny v Pelhřimově a v Českých Budějovicích. Maloobchodní činnost realizuje prostřednictvím svých 49 prodejen s potravinami a dvou nápojových prodejen typu Cash and Carry.

Jak se nám daří?

let na trhu
zaměstnanců
roční obrat v mld

Proč k nám?

FLOSMAN je rodinná česká firma, která nabízí pracovní prostředí v dobrém kolektivu. Svým zaměstnancům poskytuje mnoho výhod, například stravenky, masáže, penzijní připojištění, zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, ale i odměny za 10-ti leté výročí zaměstnání ve firmě nebo stabilizační příspěvek.


Historie firmy

Firmu FLOSMAN a.s. založili Marcela a Pavel Flosmanovi, v roce 1999. Navázali na podnikatelskou činnost pana Flosmana, který začal podnikat v roce 1991 jako fyzická osoba v oblasti velkoobchodu s potravinářským zbožím a od roku 1995 začal budovat i vlastní síť maloobchodních prodejen. V roce 1999 proběhla transformace fyzické osoby na akciovou společnost.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme