Společnost CCS je vedoucím poskytovatelem jedné z mezinárodních značek tankovacích karet a provozovatelem telematických systémů v České a Slovenské republice, patřících do rodiny dceřiných firem společnosti FleetCor. V obou zemích provozuje širokou akceptační síť na čerpacích stanicích.

Specialista technické podpory

Zajištuje profesionální podporu (druhá úroveň) koncovým uživatelům v souvislosti s aplikacemi v monitorování vozidel.

Náplň práce

· každodenní komunikace s koncovými uživateli, zejména německy hovořící zákazníci

· technická podpora uživatelů v oblasti telematiky – přijetí a evidence problému, analýza a vyhodnocení

· řešení základních požadavků a případná specifikace pro IT tým

· vytváření dobrých vztahů mezi dodavatelem služby a jejími uživateli

Požadujeme

· dobrou znalost německého jazyka – podpora německých zákazníků

· znalost českého jazyka pro komunikaci v rámci týmu

· pracovní zkušenost na obdobné pozici výhodou

· samostatnost a pečlivost

· dobrá orientace v oblasti IT

Společnost
FLEETCOR / CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o.
Adresa
Voctářova 2500/20a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. / FLEETCOR, Klára Ryšková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.