Společnost Flamengo květiny, spol. s r.o. je provozovatelem sítě prodejen květinářství Flamengo. Od roku 1996 jsme si vybudovali pozici nejsilnější a největší sítě prodejen nabízejících široký sortiment řezaných květin, pokojových rostlin a doplňků v České republice. Našich 200 prodejen provozujeme výhradně v supermarketech, hypermarketech a nákupních centrech a v současnosti zaměstnáváme více jak 800 zaměstnanců.
Velký důraz klademe na další vzdělávání našich zaměstnanců, kterým nabízíme širokou škálu floristických školení a podporujeme jejich další rozvoj.
Staňte se i vy součástí našeho teamu Flamengo květiny.

Manažer velkoobchodu a B2B prodeje Brno

Požadujeme:

* VŠ vzdělání
* Dobré komunikační a manažerské schopnosti
* Praxe na vedoucí pozici manažer Hypermarketu, manažer B2B velkoobchodu podmínkou
* Orientace na zákazníka
* Znalost sortimentu floristických doplňků a ošetření řezaných rostlin výhodou, nikoliv podmínkou
* Zkušenost s řízením kolektivu
* Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní tempo
* ŘP sk. B
* Analytické myšlení

Nabízíme:

* Zázemí silné společnosti
* Možnost seberealizace a profesního růstu
* Důkladné zaškolení
* Moderní pracovní prostředí
* Příspěvek na stravování
* Mobilní telefon
* Notebook
* Odpovídající finanční ohodnocení
* Zaměstnanecká sleva na veškerý sortiment
* Služební automobil

Náplň práce:

* Vedení, řízení a kontrola zaměstnanců B2B Hypermarketu, velkoobchodu + přímého prodeje obchodníkům
* Koordinace jednotlivých pracovních skupin s důrazem na efektivitu
* Kontrola množství a kvality zboží při příjmu a expedici
* Komunikace s obchodním oddělením a managmentem společnosti
* Optimalizace procesů
* Příprava a realizace inventur
* Práce ve dvousměnném provozu včetně střídajících se víkendových směn
* Výběr nových zaměstnanců v případě potřeby
* Reporting finanční + obchodní
* Zodpovědnost za obchodní výsledky a za náklady filiálky Brno

Společnost
Flamengo květiny s.r.o.
Adresa
Pěstitelská 162/11, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Marketingová strategie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel