Společnost Flamengo květiny, spol. s r.o. je provozovatelem sítě prodejen květinářství Flamengo. Od roku 1996 jsme si vybudovali pozici nejsilnější a největší sítě prodejen nabízejících široký sortiment řezaných květin, pokojových rostlin a doplňků v České republice. Našich 190 prodejen provozujeme výhradně v supermarketech, hypermarketech a nákupních centrech a v současnosti zaměstnáváme více jak 700 zaměstnanců.
Velký důraz klademe na další vzdělávání našich zaměstnanců, kterým nabízíme širokou škálu floristických školení a podporujeme jejich další rozvoj.
Staňte se i vy součástí našeho teamu Flamengo květiny.

IT specialista uživatelské podpory – Brno

Hledáme kolegu do našeho IT týmu, který má na starost 200 prodejen po celé ČR a dva velkoobchody (Brno a Praha).

Pracovní náplň:

* Odpovědnost za procesování a řešení požadavků klientů v oblasti podpory IT.
* Vytváření a editace dokumentace postupů, nebo zákroků.
* Řešení technických problémů přes nástroje vzdálené správy, případně e-mail a telefon.
* Instalace a konfigurace systémového a programového vybavení uživatelských stanic.
* Komunikace s uživateli formou e-mailu, telefonu i osobně.
* Správa veškerého IT HW (PC, NB, telefony, tiskárny, networking).
* Komunikace s dodavateli HW a SW.
* Práce ve dvousměnném provozu (7-14 a 14-21) s jednou či dvěma víkendovými homeoffice směnami měsíčně.
* Občasné (2× až 5× do měsíce) výjezdy na provozovny po celé ČR.

Co nabízíme:

* Práci na dobu neurčitou.
* Zázemí silné rostoucí společnosti.
* Klimatizovaná kancelář s ergonomickými stoly.
* Služební NB a MT.
* Zajímavé finanční ohodnocení.
* Nástup možný ihned.

Co požadujeme:

* Minimálně středoškolské vzdělání (technické zaměření výhodou, ale ne podmínkou).
* Základní znalost datových sítí.
* Oceníme každou zkušenost v oblasti podpory uživatelů a správy sítě.
* Pokročilá znalost OS MS Windows.
* Pokročilá znalost kancelářského balíku MS Office (Word, Excel, Outlook) je výhodou.
* Obecný technický přehled v IT technologiích.
* Řidičský průkaz sk. B
* Dobrá znalost českého jazyka je podmínkou. Angličtina je výhodou.
* Fluent Czech is a prerequisite. English is an asset.

V případě zájmu o nabízené místo klikněte na odpovědní tlačítko a pošlete svůj životopis.

Společnost
Flamengo květiny s.r.o.
Adresa
Pěstitelská 162/11, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel