Společnost First Wealth Management a.s. vyhlašuje výběrové řízení na juniorní obchodní pozice. Hledáme mladé, šikovné lidi pro náš ambiciózní projekt orientovaný na bonitní klientelu v Čechách a na Slovensku. Jsme součástí silné skupiny AXG EUROPE (www.axg.cz) a jsme tak schopni zajistit stabilní zázemí, perspektivní kariéru a hlavně vysoce nadstandardní platové podmínky. To ale neznamená, že u nás létají pomyslní “pečení holubi” sami do úst. Zcela jistě se jedná o náročnou práci, ve které rozhoduje aktivní přístup, osobní iniciativa a chuť se učit novým věcem. Rádi Vás provedeme složitými začátky, naučíme Vás všechny potřebné dovednosti, ale o výsledku na konci stejně rozhodnete Vy a Vaše snaha. Práce je vhodná jak pro osoby s praxí z obchodních pozic, tak i pro úplné začátečníky, obchodem nepolíbené, které si zaškolíme a vychováme.

Nehledáme lidi, pro které je práce jen nutným zlem. Neuspějí u nás ti, kteří se spokojí s málem. Neslibujeme nikomu nic, co si sám neodpracuje. Zároveň ale nemáme žádné stropy pro odměny, bariéry, ani hranice, za které se jako nováček nemáte šanci dostat. O všem rozhoduje jen Vaše píle a samozřejmě výsledky. Silné finanční zázemí nám umožňuje podržet schopné lidi i během často komplikovaných začátků. Takzvané fakturační minimum se pohybuje v rozmezí od 20.000,- do 40.000,- měsíčně v závislosti na přístupu k práci a při splnění dalších, zcela realistických povinností.

Je úplně jedno, jestli jste dříve pracovali jako číšník, rolbař, vlekař nebo pilot. Jsme zvyklí si nové spolupracovníky školit, vzdělávat a vychovávat a nemusíte se tedy bát, že byste práci nezvládali.
V personalistice jsme se rozhodli nevsázet na HR agentury a profesionální náboráře. Nečekejte u nás zákeřné dotazníky ani desetikolová výběrová řízení. Vždy máme jasnou představu, jak by měl vypadat vhodný uchazeč na konkrétní volnou pozici a zjednodušeně jen čekáme, kdy se nám objeví v jednací místnosti :-) Práci považujeme za důležitou součást života, proto se snažíme vytvářet motivační a příjemné pracovní prostředí, ve kterém naplno využijeme Vašich schopností, zatímco Vy si budete plnit své finanční a profesní plány a sny. Seznamte se s aktuální nabídkou volných pracovních pozic a ozvěte se nám! Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

Společnost
First Wealth Management a.s.
Adresa
Voctářova 2497/18, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Služby, Account Manager, Obchodní zástupce, Realitní makléř, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


First Wealth Management a.s., Petra Veselá