FINEP se specializuje na výstavbu rezidenčních projektů, kde klade důraz na nadstandardní servis a spokojenost klientů. Klíčová je lokalita, originální architektura a kvalitní provedení stavby. Kromě rezidenčních projektů FINEP buduje také administrativní komplexy, které splňují vysoké standardy moderních budov s odpovídajícím komfortem a zázemím pro zaměstnance. FINEP je ryze česká společnost, jež si za dobu své existence, od roku 1995, vybudovala na českém trhu velmi silnou pozici. V roce 2006 rozšířil FINEP svou působnost za hranice České republiky, na Slovensko.

Technik klientských změn

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik klientských změn.

Náplň práce:

• seznámení klienta se standardy projektu, se systémem klientských změn, vybavení interiérů
• vypracování a odsouhlasení dokumentů klientských změn, uzavírání smluv na interiérové vybavení bytu
• vypracování podkladů pro realizaci klientských změn
• výpočet a kontrola víceprací při realizaci
• koordinace a kontrola činností dodavatelů na stavbě
• komunikace s klientem po celou dobu výstavby až do předání bytu

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ ideálně stavebního zaměření
• projektové dokumentace – čtení, práce v Autocadu výhodou
• orientace ve stavebních materiálech (vybavení koupelen
• práce v programu Excel, Word
• AJ
• zkušenosti s klientskými změnami (koupelnové studio, kuchyňské studio, prodej dveří, interiéry)

Nabízíme:

• zázemí a stabilitu úspěšné české společnosti
• příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv
• odpovědnou a zajímavou práci
• možnost osobního rozvoje
• nadstandartní finanční ohodnocení

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu v českém jazyce včetně fotografie.

Společnost
FINEP HOLDING, SE
Adresa
Havlíčkova 1030/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Služby, Stavebnictví a reality, Zákaznický servis, Project Manager, Projektant, Technik ve stavebnictví, Přípravář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel