FINEP se specializuje na výstavbu rezidenčních projektů, kde klade důraz na nadstandardní servis a spokojenost klientů. Klíčová je lokalita, originální architektura a kvalitní provedení stavby. Kromě rezidenčních projektů FINEP buduje také administrativní komplexy, které splňují vysoké standardy moderních budov s odpovídajícím komfortem a zázemím pro zaměstnance. FINEP je ryze česká společnost, jež si za dobu své existence, od roku 1995, vybudovala na českém trhu velmi silnou pozici. V roce 2006 rozšířil FINEP svou působnost za hranice České republiky, na Slovensko.

Návrhář/ka kuchyňských sestav

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici Návrhář/ka kuchyňských sestav

Náplň práce:

  • vytváření návrhů kuchyní
  • výběr materiálů a jejich kombinace
  • konzultace vytvořených návrhů se zákazníky
  • uzavírání smluv a zpracování podkladů
  • spolupráce při realizaci tvých projektů

Požadujeme:

  • znalost kuchyní ORESI výhodou
  • středoškolské vzdělání
  • samostatnost, spolehlivost a příjemné vystupování
  • orientace na zákazníka a jeho potřeby
  • znalosti MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • flexibilitu, rozhodnost a schopnost pracovat samostatně
  • velmi dobré komunikační schopnosti slovem i písmem

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu úspěšné české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv
  • odpovědnou a zajímavou práci
  • možnost osobního rozvoje

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu v českém jazyce včetně fotografie.

Společnost
FINEP HOLDING, SE
Adresa
Havlíčkova 1030/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zákaznický servis, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Prodavač, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel