FIEGE s.r.o. v České republice působí již od roku 1994 a zaměstnává téměř 450 zaměstnanců. Zaměřujeme se na kontraktní logistiku. Našim zákazníkům nabízíme individuální supply chain, reverzní logistiku, klasické skladování, ale i dovoz exkluzivního zboží.

VEDOUCÍ TÝMU/TEAM LEADER ve skladu (Lovosice)

Hledáte zajímavou práci ve skladovém prostředí? Pak máme pro Vás skvělou nabídku na naší pobočce v Lovosicích. Posilujeme tým a hledáme kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí týmu/Team Leader.

Máte zkušenosti s vedením týmu a baví Vás práce ve skladu? Jste zodpovědný/á a pro svůj tým chcete být motivací? Nevadí Vám dvousměnný provoz?

Pokud jste odpověděli na všechny otázky ano, pak jste ten, koho hledáme! Prosím přijměte pozvání na kávu.

Místo pracoviště: Lovosice

Nástup: dle dohody

Popis pozice:

  • Vedení týmu ve skladovém prostředí (minimálně 10 osob)
  • Odpovědnost za naskladnění, vyskladnění a odbavení kusových zakázek v souladu s platnými skladovacími procesy
  • Dodržování platných předpisů, pravidel a povinností ve shodě s platnou legislativou (BOZP, PO, atd.)
  • Administrace dat v systému pro řízení skladu

Hledáme člověka, který

  • má zkušenosti s vedením týmu a ve skladu se cítí jako ryba ve vodě.
  • umí komunikovat a pracuje rád v týmu.
  • má rád systém a procesy. Věci musí dávat smysl.
  • nenechá se odradit při prvním neúspěchu. Nehledá výmluvy. Umí se prosadit.
  • je orientován na zlepšení produktivity snížením nákladů a zvýšením kvality.
  • má dobrou znalost práce na PC (MS Office - Excel).

Co nabízíme?

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Motivační mzdové ohodnocení - fixní + bonus
  • Náborový bonus až 10.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč plně hrazené společností
  • Příspěvek na dopravu
  • Několikrát týdně ovoce na pracovišti
  • Zdravotní program
  • Skvělé firemní akce

Těšíme se na setkání.

Valerie Kučerová, HR Specialistka

Společnost
FIEGE s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1190, Lovosice
okres Litoměřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Zákaznický servis, Disponent, Specialista logistiky, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku, Vedoucí/manažer týmu, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel