Společnost FERMAT je významnou strojírenskou firmou na českém trhu zabývající se výrobou obráběcích frézovacích strojů, tzv. horizontálních vyvrtávaček. Do pracovního týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Video editor

Náplň práce:

  • Tvorba a editace promo videí k našim obráběcím strojům
  • Natáčení a střih videa, doplnění o vhodné audio
  • Správa videí na sociálních sítích
  • Spolupráce na e-marketingu společnosti
  • Občasná výpomoc našemu IT specialistovi s administrací sítě

Požadujeme:

  • Prokazatelnou zkušenost s tvorbou a editací videa
  • Znalost práce v grafickém SW a SW pro editaci videa
  • Kreativního člověka s inovativními nápady a citem pro design
  • Orientaci v oblasti sociálních sítí a e-marketingu
  • Základní znalost administrace sítě
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Práci na plný úvazek

Nabízíme:

  • Zajímavou a kreativní práci
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotovanou stravu v závodní jídelně
  • Dotované kurzy AJ
  • Notebook a mobil k dispozici i k osobním účelům
  • Možnost využití Multisport karty
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu

Společnost
FERMAT CZ s.r.o.
Adresa
Tuřanka 1319/104, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Editor, Fotograf, Kameraman, Správce operačních systémů a sítí, Střihač, Marketingová komunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.