Společnost FERMAT je významnou strojírenskou firmou na českém trhu zabývající se výrobou obráběcích frézovacích strojů, tzv. horizontálních vyvrtávaček. V rámci rozšiřování pracovního týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Mzdová účetní

Náplň práce:

  • Agenda mzdového účetnictví (evidence docházky, mezd, odvodů, srážek, exekucí)
  • Výkaznictví a komunikace s úřady
  • Měsíční účetní kontrola zaúčtování mezd
  • Spolupráce na měsíčních a ročních účetních uzávěrkách
  • Administrativní práce
  • Práce s personálním systémem

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetní a daňové problematiky
  • zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví alespoň 2 roky
  • znalost práce s ERP informačními systémy výhodou
  • znalost MS Office
  • aktivní řidič, sk. B
  • ochotu učit se novým věcem
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • přátelský kolektiv
  • zázemí dynamicky rostoucí firmy
  • nástup možný ihned

Společnost
FERMAT CZ s.r.o.
Adresa
Tuřanka 1319/104, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel