Společnost FAST ČR a.s., ryze česká společnost sídlící v Říčanech u Prahy hledá do svého kolektivu řidiče C+E. Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné společnosti s nejlepšími platovými podmínkami v celém regionu.

ŘIDIČ vnitrostátní dopravy C+E 50.000 - 55.000 Kč

Náplň práce:

Pro náš centrální sklad v Říčanech přijmeme kolegu řidiče na rozvoz zboží s elektronikou. Náš region je pouze ČR, kde zavážíme sít vlastních maloobchodních prodejen. Pracujeme ve dnech pondělí až pátek (každý den doma - ve vozidlech není možné spát), víkendy máme vždy volné.

Požadujeme:

- Řidičský průkaz skupiny C+E

- Příjemné vystupování

- Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Nabízíme:

- HPP na pracovní smlouvu

- Plat 50.000 - 55.000,- měsíčně

- Příspěvek na stravování

- 5 týdnů dovolené

- Služební telefon i k osobním účelům

- Roční odměny a bonusy

- Volné víkendy

- Zvýhodněné firemní nákupy elektrospotřebičů

- Parkování v areálu v Říčanech (každý den doma - ve vozidlech není možné spát)

Společnost
FAST ČR, a.s.
Adresa
U Sanitasu 1621, Říčany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 50 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řidič
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FAST ČR, a.s., Josef PETRŽÍLEK
602 355 800