Kdo je Fabory?

Fabory je obchodní společnost a součástí americké firmy WW Grainger Inc. Fabory nabízí široký a stále rostoucí sortiment spojovacích prvků, nástrojů, průmyslových výrobků a bezpečnostních produktů od renomovaných a známých značek. Mezi naše hlavní zákazníky patří například firmy, které provádějí opravy a údržbu a dále výrobci strojů, kteří používají materiály při výrobě svých strojů. Naši zákazníci proto působí na mnoha trzích a odvětvích. Poskytujeme služby malým i středním podnikům stejně jako nadnárodním společnostem při jejich každodenní výrobě, údržbě a opravách.

Digital Operations Specialist

Co nabízíme?

Jako E-PDF administrátor v týmu Business support budete v úzkém kontaktu s naší prodejní organizací a E-pro týmem při vytváření účtů a mapování E-PDF pro naše zákazníky. V této roli budete v prostředí obchodu a IT a budete mít plnou podporu jak E-pro business týmu, který vám pomůže s otázkami týkajícími se zákazníků, tak i IT týmu ve vztahu k technickým otázkám. Budete podporovat celou skupinu Fabory.

Jedním z vašich mnoha úkolů bude vytváření mapování E-PDF na XML pomocí nástrojů od firem Connexion a Ricoh. Budete také proaktivně sledovat systémy a aplikace E-PDF. Stručně řečeno - budete zodpovědní za celý proces E-PDF.

Pokud uspějete, můžete se těšit na roční bonus, stravenky a další benefity (23 dní dovolené, sick days, grilování atd.).

Koho hledáme?

Náš ideální kandidát by měl být schopen mluvit plynně anglicky a mít technické nebo IT středoškolské vzdělání. Pro tuto práci budeme potřebovat i něco dalšího, jako je technický mindset, základní orientace v IT technologiích a XML znalosti.

Hledáme kandidáta, který má analytické schopnosti a dovednosti, umí řešit problémy, je skvěle zákaznicky orientovaný, je vynikajícím komunikátorem, týmovým hráčem a bude schopen se rychle učit novým věcem.


Informace o pozici

Společnost
Fabory CZ Holding s.r.o.
Adresa
K Letišti 1825/1a, Šlapanice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Marketingová komunikace, Direct Marketing, Specialista marketingu, Správce aplikačního SW, Support IS, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


Fabory CZ Holding s.r.o., Jan Pošmourný